הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"המשחק הגרוע בעידן של סימאונה"

אחרי עוד הפסד באלופות, בספרד תוקפים את אתלטיקו: "איבדה את הזהות שלה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.11.21 - 09:26

אתלטיקו מדריד בצרות. אלופת ספרד הפסידה אמש (רביעי) 1:0 למילאן בוונדה מטרופוליטנו וירדה למקום האחרון בבית האלופות, כשהיא לא תלויה בעצמה במאבק על הכרטיס השני לשמינית הגמר.

בעקבות ההפסד, הקולצ'ונרוס סוגרים שלושה  משחקי בית ללא ניצחון באלופות, כשהם יהיו חייבים לנצח בפורטו במחזור הסיום ולקוות שמילאן לא תנצח את ליברפול במחזור האחרון כדי להעפיל.

המאמן דייגו סימאונה לא מתרגש מהביקורות: "אני לא מסכים שיש לבקר את השחקנים. הם נתנו הכל והגישה שלהם היתה טובה. אני עדיין אופטימי באשר לסיכויים שלנו, תמיד הייתי כזה ואני לא מתכוון להשתנות. אנחנו עדיין בחיים למרות שהסיטואציה מסובכת".

בתקשורת כמובן לא עשו חסד עם אתלטיקו. באל לגוארו, כתב חסוס גאיגו: "הדבר הכי גרוע מבחינת אתלטיקו הוא לא המשחק, אלא אובדן הזהות למרות הסגל הכי טוב שלה זה שנים. הם לא יודעים איך לשחק ולזה פוגע בשחקנים. הם נמצאים בתוך בלאגן אחד גדול והמאמן מנסה ליצור עירוב בין שחקנים שלא מתאימים לשיטה".

מיגל מרטין טאלברה מהמארקה כתב: "זה המשחק הכי גרוע בעידן של סימאונה. אתלטיקו איבדה את המהות שלה, היא היתה מפוחדת ומי שאחראי על כך הוא המאמן שטעה בחילופים. נראה שהבעיה של אתלטיקו לא רק קשורה לכדורגל אלא גם לדברים אחרים".