הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מולר ביקר את ברצלונה: "לא עומדים בקצב"

הגרמני ניתח את הבדלי הרמות. באיירן השוותה שיא היסטורי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.12.21 - 01:44

באיירן מינכן השלימה אתמול (רביעי) שלב בתים מושלם בליגת האלופות כאשר הביסה 0:3 את ברצלונה בפעם השנייה העונה, וגרמה להדחתה הראשונה מליגת האלופות בשלב המוקדם מזה 21 שנים. הקבוצה של יוליאן נגלסמן הראתה פעם נוספת את העליונות המוחלטת שלה מול יריבותיה, וכך גם היה ניתן להבין מדברי הביקורת של תומאס מולר כלפי ברצלונה בסיום המשחק.

"לברצלונה עדיין יש שמות גדולים בסגל למרות שמבחינה כלכלית, הדברים לא נראים נהדר עבורם", אמר הגרמני, "אני מרגיש שהם לא יכולים לעמוד באינטנסיביות שבה אנחנו משחקים. טכנית וטקטית, יש להם כל מה שצריך, אבל הם פשוט לא יכולים לעמוד בקצב שלנו ואנחנו ניצלנו את זה".

אלוף העולם, שהבקיע פעם נוספת מול הספרדים והשלים דאבל, אחרי שכבש גם במשחק הראשון מולם השנה סיפר: "נראה שהכדורים פשוט עפים מול בארסה. זה היה עוד שער טיפוסי שלי, אבל אני אקח אותו", המשיך הכוכב הוותיק, "50 שערים בליגת האלופות זה טוב,  אבל עדיין נותר לי הרבה זמן לשחק כדורגל".

גם ליוליאן נגלסמן, מאמן הבווארים, היה מה להגיד בסיום הניצחון הגדול של קבוצתו: "היינו מאוד דומיננטיים היום. התמודדנו מול יריבה גדולה שהייתה חייבת לנצח אבל לא נתנו להם להרגיש בנוח אפילו לא לרגע אחד". המכונה המשומנת של המאמן בן ה-34 סיימה שלב בתים מושלם במפעל בפעם השנייה בהיסטוריה שלה והשתוותה לריאל מדריד כקבוצה היחידה שעשתה זאת. הגרמנים העמידו מאזן שערים של 3:22 בששת המשחקים האלופות, ממוצע של קרוב לארבעה שערים למשחק לעומת ספיגה של חצי שער למשחק.

גם אתרי הספורט והעיתונים התרשמו מעוד הצגת כדורגל של באיירן. ב'בילד' הגרמני השתעשעו בכותרת שלהם וכתבו: "באיירן אכלה את ברצלונה", ב-SPORT1.de נכתב: "באיירן זרקה את ברצלונה לעמק של דמעות". במארקה סופר כי: "באיירן האכזרית העיפה את ברצלונה מליגת האלופות".