הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"חושבים על הזכיה ה-15": צפו בחגיגות ריאל

פרס התמוגג, ויניסיוס הבטיח היסטוריה ומרסלו נפרד. הבלאנקוס באופוריה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.05.22 - 20:58

עכשיו הזמן לחגוג. אחרי ה-0:1 על ליברפול בגמר ליגת האלופות אתמול (שבת), ריאל מדריד שבה לבירת ספרד ופגשה את עשרות אלפי האוהדים ברחובות.

החגיגות של הבלאנקוס נפתחו ב-17:00 בשעון ספרד, אז פתחו בסיור עם האוטובוס שלהם ברחבי מדריד. הסיבוב של הקבוצה יצא לדרך מהברנבאו ועשה מספר עצירות בדרך לפלאסה דה סיבלס, הכיכר המפורסמת והמרכזית בבירה הספרדית, שם המתינו להם המוני אוהדים לבנים.

לאחר שעות ארוכות של סיבובים ברחבי הבירה, האוטובוס עשה את דרכו בחזרה לברנבאו, שם לעיניי עשרות אלפי האוהדים שפקדו את האצטדיון הוצגו השחקנים אחד אחרי השני ועלו לבמה ביחד עם הגביע עם האוזניים הגדולות. מופע זיקוקים העיר את שמי האצטדיון הענק, וליווה את חגיגות השחקנים שעוד היו נרגשים למדי.

בהמשך, השחקנים עלו על במה מיוחדת שהוצבה במרכז הכיכר ושילהבו את האוהדים שהמתינו להם מעבר לגדרות עם נאומים ותודות על העונה שעברה. "אנחנו לא צריכים להיות עצובים בגלל שאני עוזב", אמר מרסלו שהונף האוויר, "אנחנו זכינו בליגה הטובה ביותר בעולם וגם בליגת האלופות. אני סוגר את הפרק שלי במועדון הגדול ביותר בעולם. תודה לכם, קדימה מדריד!"

 "אני לא רוצה לעצור כאן", אמר ויניסיוס, "אני רוצה להמשיך לנצח כמה שיותר. להמשיך לעשות היסטוריה בריאל מדריד". אגב, השחקן צפוי לקבל בקרוב הצעה לחוזה חדש עד לשנת 2028, לא פחות. גם פלורנטינו פרס דיבר ואמר: "אני כבר יודעים מה אנחנו רוצים לעשות בעונה הבאה - לזכות בפעם ה-15. כולנו רוצים את זה, עכשיו אנחנו חושבים על הזכייה ה-15".