הטיסה של חיפה עוכבה. ראיוס: אין מזגן, לא יאמן

החיפאים המתינו במטוס למעלה משעה. הספרדי צייץ. תורג'מן החולה טס, קינן ושיימן בתמונת ההרכב

תומר לוי
תומר לוי  23.10.13 - 12:13
תחילת כתבה

אחרי הניצחון על מכבי פתח תקוה ששיחרר לא מעט לחץ, במכבי חיפה מתרכזים כרגע במשחק נגד פאוק סלוניקי בליגה האירופית. הקבוצה אמורה היתה להמריא לסלוניקי ב-11 בבוקר, אך הטיסה עוכבה והשחקנים ישבו במשך למעלה משעה במטוס. "שעה במטוס ללא מזגן. זה לא ייאמן", צייץ רובן ראיוס מתוך המטוס.

"מפחדים מהברית שבין אוהדי מכבי חיפה ופאו"

אלון תורג'מן המריא עם הקבוצה, למרות שהוא עדיין סובל מחום. אם יצליח להתאמן באימון הערב, הוא ישחק. במידה שתורג'מן לא יהיה כשיר, שמעון אבוחצירה צפוי לפתוח, כאשר גם שלומי אזולאי נמצא בתמונת ההרכב.

בכל מקרה, במכבי חיפה עומדים מאחורי אבוחצירה ומצפים ממנו להבקיע ולחזור לעצמו. "אם שמעון היה מחמיץ כמו שכטר בטדי היו מפרקים אותו לחתיכות, אבל זה הכדורגל. שמעון חזק, הגולים שלו יגיעו", אמר שחקן בקבוצה.

עוד בתמונת ההרכב, דקל קינן עשוי לחזור להרכב כאשר גם שמואל שיימן יקבל את חולצת ההרכב. אייל משומר לעומת זאת עשוי לקבל מנוחה מאחר והוא נמצא תחת עומס גדול לנוכח העובדה שהוא שיחק גם עם הנבחרת. אם אכן, בנאדו ייתן לשחקן מנוחה אז אלעד גבאי ישחק באחד משני המשחקים הקרובים.

גם גוסטבו בוקולי עשוי לקבל דקות אחרי שהחלים מדלקת בשרירי הבטן. טאלב טוואטחה כשיר וככל הנראה יחזור להרכב בדרבי. אגב, גם היום הושמעו טענות קשות בקבוצה כלפי העובדה שהיא צריכה לשחק בראשון ולא זוכה יום התאוששות נוסף כמו מכבי ת"א.