בנאדו: "נמשיך לעבוד על ניצול המצבים שלנו"

גם מאמן מכבי חיפה מבין שההחמצות עלו לו בהפסד: "אני מאוכזב מהתוצאה, אבל בסה"כ התכנית שלנו כן עבדה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.11.13 - 22:26
בינתיים הם לא מרימים ידיים. אבוקרט בהולנד (GETTYIMAGES)
בינתיים הם לא מרימים ידיים. אבוקרט בהולנד (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

למכבי חיפה עדיין נותר משחק אירופי נוסף (מול קראגנדי), אבל הוא יהיה האחרון שלה לעונת 2013/14. הירוקים התארחו הערב (חמישי) אצל אלקמאר במסגרת המחזורה ה-5 של הליגה האירופית, ואחרי שנכנעו 2:0, הודחו סופית מהמפעל. מספר מדהים של 2,500 אוהדים ליווה את הקבוצה של בנאדו, אבל ההופעה שלהם היתה טובה יותר מזו של השחקנים על הדשא.

חיפה לא שיחקה רע, אך נכנעה בגלל טעות בהגנה אחרי מצב נייח (37), ושוב בתוספת הזמן. בתווך, החמצות גדולות של אבוחצירה ואזואלי סתמו את הגולל על הקמפיין האירופי הכושל של בנאדו, שכעת ינסה להתרכז בליגה ולשפר את הביצועים של קבוצתו.

"בסך הכל, תוכנית המשחק שלנו עבדה", אמר בנאדו בסיום. "ההולנדים כמעט ולא הגיעו למצבים והם מיעטו לבעוט לשער שלנו. לצערי, אנחנו לא ניצלנו את המצבים שהגענו אליהם. אני מאוכזב מאוד מהתוצאה, כי השחקנים שלי נתנו הכל. אנחנו נמשיך לעבוד על ניצול מצבים. אני מברך את אלקמאר על עלייתה לשלב הבתים, אנחנו חוזרים לליגה".

המאמן לא שכח להתייחס לאוהדים ואמר: "מגיעה מילה טובה לקהל שלנו, שנתן תצוגת עידוד שאני לא זוכר כמותה". גם המגן, אלעד גבאי, התייחס לירוקים שצבעו את היציע: "ראשית, מילה לאוהדים - הם היו פשוט מדהימים ונתנו לנו הרגשה ביתית. אני מאוכזב מהתוצאה, כי בשלבים רבים של המשחק שלטנו והגענו למצבים אבל לצערי לא ניצלנו אותם. כרגע אנחנו צריכים לחזור לליגה, זה הדבר החשוב ביותר עבורנו".