הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יוצאים לדרך: 21:30, ב"ש מול ספליט. מליקסון לא צפוי לפתוח

האדומים מהנגב יחלו את דרכם בסיבוב השני של מוקדמות הליגה האירופית (שידור ישיר, SPORT5) בקרואטיה. הקשר עדיין לא בכושר ולכן יפתח על הספסל. ארבייטמן צפוי לערוך בכורה בחוד הדרומיים

רועי זריהן  16.07.14 - 07:00

זהו, נגמרו ההכנות, הערב ב-21:30 (שידור ישיר ב-5 ספורט) הפועל באר שבע תעלה על כר הדשא בקרואטיה למשחק הראשון מול ר.נ.ק ספליט בסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית. בימים האחרונים עבד אלישע לוי עם השחקנים בעיקר על הפן הטקטי, עבודה שכללה צפייה בקטעי וידיאו ולמידת החוזקות והחולשות של הקרואטים. במקביל לוי ניסה תרגל את ההרכב לקראת המשחק.

מבחינה מקצועית, מאור מליקסון, אולי הרכש הכי נוצץ של סגנית האלופה בקיץ האחרון, לא צפוי לפתוח בהרכב. כמובן שלא מדובר בהחלטה מקצועית, אלא ברירת מחדל, מליקסון אינו נמצא בכושר משחק מלא ובצוות המקצועי לא רוצים לסכן את השחקן, שככל הנראה ישולב במהלך המשחק.

להבדיל ממליקסון, הרכש השני שהצטרף בשבוע האחרון, רועי גורדנה, כן יפתח בהרכב. גורדנה ישחק במרכז השדה, קצת לפני גל הראל שיפתח כקשר אחורי. העובדה שגורדנה יעלה באחד עשר תשחרר את אליניב ברדה לתפקיד הטבעי שלו מתחת לחלוץ וגם כאן מחכה לנו הופעת בכורה, של שלומי ארבייטמן, שיערוך את משחקו הרשמי הראשון במדי הפועל באר שבע כשיפתח בחוד. מאור בוזגלו יפתח בשמאל כשדובב גבאי ישחק בימין.

מבחינת ההגנה, כולה תהיה מבוססת על שחקני העונה שעברה. דור מלול, רכש נוסף של הבאר שבעים, יחכה להזדמנות שלו על הספסל. מי שיפתח הוא בן ביטון, שכזכור ביקש להשתחרר מהקבוצה במהלך הקיץ האחרון לאור רצונה של הקבוצה להתחזק בעמדת המגן הימני. בסופו של דבר ביטון נשאר ומחר הוא גם יקבל את חולצת ההרכב. לצידו של ביטון אין הפתעות, וויליאם סוארס וטומיסלב פאיוביץ' יאיישו את מרכז ההגנה. אופיר דוידזאדה יהיה המגן השמאלי, אוסטין אג'ידה יעמוד בין הקורות.