הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דומב: זה יומרני להגיד שאפשר לעשות קאמבק

אחרי אחת התצוגות המביכות של הפועל ת"א באירופה, המאמן ניסה להסביר: "אסטנה נמצאת באמצע העונה כך שהפערים היו גדולים בכושר הגופני". לקראת הגומלין אמר: "לא מתכוונים להרים ידיים"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  17.07.14 - 19:17

לא היה צריך את המשחק הערב (חמישי) באסטנה כדי לדעת שהפועל תל אביב עומדת בפני עונה לא פשוטה, אך 90 הדקות הללו בקזחסטן סיפרו כי האדומים, כנראה, בדרך לעונה הרבה יותר קשה ממה שחשבנו. הקבוצה של אסי דומב ואיל ברקוביץ' הובסה 3:0 במשחק הראשון במסגרת סיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית - ותצטרך עזרה מלמעלה על מנת להשיג את הכרטיס לשלב הבא בשבוע הבא.

"אנחנו מאוד מאוכזבים, התחושה היא קשה", סיפר דומב בשיחה עם ערוץ הספורט וניסה להסביר את ההתפרקות: "בכדורגל קורים דברים בלתי צפויים. מלבד העובדה ששיחקנו ב-10 שחקנים, הקזחים נמצאים באמצע העונה ולכן בכושר מצוין, בעוד שעבורנו זה היה משחק ראשון".

"היה קשה מאוד לסחוב כמעט 90 דקות ב-10 שחקנים. הפערים בכושר הגופני היו גדולים מאוד", הוסיף המאמן האדום. "זה לא צריך לקרות, אני האחרון שמוכן שדברים כאלה יקרו, אבל זה המצב. הכלים נשברו ברגע שהורחק שחקן".

על סיכויי קבוצתו לבצע מהפך במפגש אמר דומב: "זה יהיה יומרני להגיד שאפשר לעשות קאמבק. זה מאוד קשה, אני לא אשקר. אם היינו משחקים בבלומפילד, אז זה היה מאוד קשה אך אפשרי. תמיד אני מאמין שאני יכול לנצח, לא משנה מול מי אני משחק, וזה המסר שאני אעביר לשחקנים. אנחנו נבוא באמונה שלמה שאפשר לעשות דברים, מקווה שגם נתחזק עד המשחק הבא. כל עוד אני המאמן - אנחנו לא נרים ידיים".

אקס של הפועל ת"א דווקא מצליח
טוטו תמוז, לשעבר חלוץ הפועל ת"א, כבש הערב את השער השני בניצחון 0:2 של פטרולול הרומנית על ולורה האלבנית, במסגרת הסיבוב השני במוקדמות הליגה האירופית. האם בשלב הבא תמוז יפגוש את אחת הנציגות הישראליות? נחכה ונראה.