אלישע לוי: "כל הזרים חוזרים איתנו לישראל"

על רקע ההסלמה במצב הבטחוני, מאמן ב"ש סיפר: "מאמין שלא יהיו בעיות בנושא הזה". על ההפסד 2:1 בספליט: "היתה לנו דעיכה במחצית השניה". בוזגלו: "רואים שזה היה המשחק הראשון שלנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.07.14 - 23:17
לא חושש. אלישע לוי
לא חושש. אלישע לוי
תחילת כתבה

בצל הימים הקשים העוברים על מדינת ישראל - ותושבי הדרום בפרט - הפועל באר שבע רצתה להביא מעט שמחה לתושבי העיר, שמתמודדים עם מציאות לא פשוטה לאחרונה. זה נראה מצוין בהתחלה, אלא שכמה דקות של חוסר ריכוז בסיום הביאו לכך שסגנית האלופה נוצחה 2:1 על ידי RNK ספליט במסגרת המשחק הראשון של סיבוב המוקדמות השני בליגה האירופית.

מאור בוזגלו הבקיע שער יפהפה בבעיטה חופשית בדקה ה-31 וב"ש שיחקה כדורגל טוב, אבל טומיסלאב דוימוביץ' נגח את השיוויון (76). טעות קשה של אוסטין אג'ידה בדקה ה-85 סידרה פנדל לקרואטים, אותו כבש מאטה ביליץ' הוותיק, שהכריע את ההתמודדות כולה.

"שיחקנו טוב במחצית הראשונה, אבל איבדנו ריכוז בסיום", אמר אלישע לוי לאתר ערוץ הספורט מיד בסיום המשחק. "היו לנו כמה הזדמנויות להבקיע את השער השני, ואז ספגנו. בסך הכל, היינו יכולים לעשות תוצאה יותר טובה, אבל לפחות העברנו את ההכרעה הביתה".

ומה לגבי הגומלין? לוי סיכם: "נתקלנו בקבוצה טובה והסיכויים שווים. עד למשחק הבא נרוויח עוד זמן, כי כולם ראו שהיתה לנו דעיכה לקראת הסוף. יש שחקנים שצריכים עוד זמן, כמו מליקסון וגורדנה, ונקווה לבוא לגומלין טובים יותר".

גם הנושא הבטחוני קיבל את ההתייחסות של לוי: "הזרים חוזרים איתנו לבאר שבע, נקווה שלא יהיו לנו עוד בעיות בהמשך. נתארגן לגומלין כמו שצריך".

בוזגלו שם אף הוא את האצבע על הסיבות להפסד. "ניכר שחסר לנו כושר משחק", ניתח כובש השער. "רואים שזה היה המשחק הראשון שלנו העונה וזו הסיבה שהפסדנו. שיחקנו טוב יותר במחצית הראשונה".