"באירופה נענשים על כל טעות, היינו טובים יותר"

מאמן הפועל ב"ש, אלישע לוי מאוכזב מההדחה. מליקסון: זה כואב ומעצבן

שירלי בר דיין, שליחת ערוץ הספורט לקפריסין  24.07.14 - 18:38
תחילת כתבה

הפועל באר שבע בסך הכל היתה צריכה לכבוש שער אחד, אבל זה פשוט היה בלתי אפשרי. האדומים מהנגב יצאו היום (חמישי) לקפריסין למשחק הגומלין מול RNK ספליט בסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית. הם הגיעו בפיגור 2:1 וניצחון 0:1 היה מספיק כדי לעבור לשלב הבא. אך החבורה של אלישע לוי סיימה את המשחק ב-0:0 וחזרה הביתה בידיים ריקות ובלי הכרטיס לשלב הבא.

"לא ראיתי משחק חד צדדי כזה", אמר המאמן אלישע לוי בסיום, "היו לנו 7-8 מצבים בטוחים לגול. במשחק צריך לכבוש ואת זה לא עשינו. הקבוצה הפחות טובה עלתה. אנחנו נלך הלאה, נמשיך להתקדם, להשתפר ולהסתכל על הליגה. שלטנו במשחק, גם בחצי הראשון והשני, ויתרנו על קשר אחורי ושחקן הגנה נוסף. כל השחקנים ההתקפיים היו בפנים. צריך לשים את הכדור ברשת וזה ההבדל בכדורגל. צריך להסתכל על הדברים הטובים - ב"ש עבדה קשה כל השנה כדי להגיע לכאן ולצבור ניסיון".

"באירופה נענשים על כל טעות והחמצה", המשיך המאמן, "אין לי טענות לשחקנים ולאוהדים שבאו הנה. עשינו את המקסימום, הפעם זה לא הספיק. ההכנה לא הייתה אופטימאלית אבל אנחנו לא צריכים לתרץ, כי גם ככה היינו הרבה יותר טובים. ממשיכים הלאה. רצינו לשמח את האוהדים בבית אבל לא הצלחנו".

"אנחנו מאוד מאוכזבים, רצינו לשמח את האוהדים שבבית", אמר מאור מליקסון בסיום, "לצערי לא עשינו את זה. זה כואב ומעצבן, אבל ממשיכים הלאה, אין מה לעשות. היו לנו מצבים, לא שיחקנו בארץ, הגיע לנו פנדל, אבל הכל זה תירוצים. נעבוד קשה כדי להגיע מוכנים לליגה. לא חושב שזה ישפיע על הליגה, היינו עדיפים בשני המשחקים. זה פספוס, אבל הלחם שלנו זה הליגה. אני עדיין מתאקלם, רק שבועיים פה. ייקח קצת זמן, אבל החבר'ה טובים, הקהל מדהים, ואני מחכה כבר להתחיל את הליגה".