הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הערעור התקבל: לקאזט ישחק מול ראן

עונשו הופחת מ-3 משחקים ל-2, והוא יהיה בסגל ארסנל בחמישי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.03.19 - 19:14
יעזור לארסנל לבצע מהפך? לאקאזט. (Photo by Julian Finney/Getty Images)
יעזור לארסנל לבצע מהפך? לאקאזט. (Photo by Julian Finney/Getty Images)

חלוץ ארסנל, אלכסנדר לקאזט, יוכל להשתתף בגומלין שמינית גמר הליגה האירופית, ביום חמישי מול ראן. זאת לאחר שהערעור של התותחנים לבית הדין של אופ"א התקבל, ועונשו של הצרפתי הופחת משלושה משחקים במקור לשניים. העונש ניתן בעקבות ההרחקה של לקאזט במשחק הראשון מול באטה בוריסוב בשלב הקודם, לאחר ששלח מרפק לעברו של בלם באטה, אלכסנדר פיליפוביץ' הסרבי.

ארסנל תזדקק לשירותיו של הצרפתי, לאור העובדה שהיא בסכנת הדחה אמיתית: התותחנים הפסידו בצרפת לראן 3:1 במשחק הראשון לפני שבוע, וכעת יצטרכו ניצחון בהפרש של שני שערים על מנת להעפיל, בכל זאת, לרבע הגמר. הלונדונים יקוו לבצע מהפך דומה לזה שביצעה בסיבוב הקודם, כשגם בבוריסוב הפסידו 1:0, אבל הצליחו לנצח 0:3 במשחק הגומלין באנגליה. מי שבכל זאת ייעדר ממשחק הגומלין הוא הבלם היווני סוקרטיס פפסטתופולוס, שמורחק בשל האדום שקיבל במשחק בצרפת.

זוהי עונתו השנייה של לקאזט בארסנל, לאחר שהצטרף בקיץ 2017 מאולימפיק ליון. הוא עומד העונה על 12 שערי ליגה ב-28 הופעות, ובליגה האירופית יש לו שער בודד בארבע הופעות בסה"כ. האנגלים יבואו בכושר חיובי, לאחר הניצחון המרשים 0:2 באמירויות על מנצ'סטר יונייטד, שגדע רצף של שני משחקים ללא ניצחון.