הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברקת הודיעה: "לא אתמודד בבחירות הקרובות"

הבעלים של ב"ש הבהירה. בכר: "מרוצה מהסגל הקיים"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.07.19 - 22:45

בצל המשחק מחר (חמישי, 20:30) של הפועל באר שבע מול קייראט במסגרת הסיבוב השני במוקדומות הליגה האירופית, הבעלים אלונה ברקת הבהירה שלא תתמודד בבחירות הקרובות. ברקת צייצה הערב ושמה סוף לשמועות: "בעקבות מספר פניות אליי, אני רוצה להבהיר כאן, שקיבלתי החלטה, משיקוליי האישיים, שלא להתמודד בבחירות הקרובות. אני מאחלת לעם ישראל בחירות הוגנות, עם אהבת חינם, למען העם והדמוקרטיה בישראל".

אחרי שהעפילה לחצי גמר גביע הטוטו עם ניצחון על מכבי חיפה, בב"ש מסתכלים לעבר המשימה הבאה: המשחק הביתי מול קייראט. כבר עכשיו ידוע, כי אם האדומים יעברו את הקזחים בסיכום שני המשחקים, הם יפגשו את נורשופינג (שבדיה) או לייפאיה (לטביה) בשלב הבא. הערב בכר בכר ומיגל ויטור קיימו את מסיבת העיתונאים לקראת ההתמודדות.

קודם כל, המאמן נשאל על חתימתו של חאתם אלחמיד בסלטיק: "אנחנו שמחים ששחקן שלנו חותם במועדון פאר. הוא עשה כברת דרך מדהימה. שיחק בהרבה תפקידים, אצלנו כבלם ועשה קפיצת מדרגה גדולה. אני מאחל לו בהצלחה".

בכר דיבר על היריבה, קייראט: "אין ספק שהיתרון שלהם הוא שהם בעיצומה של העונה. הם באים בכושר משחק טוב ונשתדל לצמצם את הפערים ע"י הקהל וטקטיקה. נצטרך להשתפר בכמה אלמנטים. הם קבוצה שכובשת הרבה, יש להם שחקנים מוכשרים. הם יהיו מוכנים לא לספוג שער חוץ מבחינתם. למדנו אותם ונעשה הכל כדי לעצור את החלק ההתקפי שלהם. מעבר לשחקן כזה או אחר, יש להם הרבה שחקנים מוכשרים. הם קבוצה טובה שמגיעה בכושר טוב. נשחק את המשחק שלנו וננצח".

המאמן התייחס לסגל השחקנים שלו: "זה הסגל שיש, אנחנו בחרנו את השחקנים ואוהבים את מה שאנחנו רואים. עם זה נצטרך לעבור. אם נראה לנכון להביא שחקן שיחזק, נביא בלי קשר לתוצאות. אנחנו מתמקדים במשחק הקרוב וזה הכי חשוב".

ויטור אמר: "יש לנו שחקנים חדשים ולוקח זמן לכולם להתחבר ביחד ונשחק כמו שהמאמן רוצה. עכשיו הדבר הכי חשוב הוא תוצאות טובות ולעבור את השלב. יש שחקנים שרוצים להוכיח את עצמם. אנחנו רוצים להמשיך ולעשות עונה מוצלחת. ניתחנו אותם, את הנקודות החזקות והחלשות, הם קבוצה טובה ופיזית, קבוצה טובה התקפית. נשחק את הכדורגל שלנו כדי לייצר יתרון לגומלין".

מבחינה אישית הוסיף הבלם: "לא שיחקתי תקופה ארוכה, אני עובד קשה ורק רוצה להיות מפוקס על ההווה והעתיד. אני שמח שלהיות אחד מהארבעה קפטנים שהמאמן בחר. אני מנסה לעזור לזרים".