הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אבוקסיס: במחצית השנייה היינו קצת עייפים

מאמן בני יהודה הסביר את השוויון. חשש לשבר ביד לבן ארי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.08.19 - 22:50

אכזרי. בני יהודה התחילה את המסע האירופי שלה הערב (חמישי) בשלב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית, וחזרה עם תוצאה חיובית מאזרבייג'ן. הכתומים סיימו ב-2:2 מול נפטצ'י באקו המקומית, אבל יכולים להיות מאוכזבים לאור היתרון הכפול בו החזיקו ושער השוויון שספגו בדקה ה-97.

"המחצית הראשונה שלנו הייתה טובה מאוד", אמר בסיום יוסי אבוקסיס. "כבשנו שני שערים יפים והגענו לכמה מצבים נוספים לא רעים בכלל להבקיע לפחות שער נוסף. במחצית השנייה השחקנים שלנו היו קצת יותר עייפים והיינו עסוקים בלעשות הגנה. חבל על השער שספגנו בשנייה האחרונה, אבל אני מאוד גאה בקבוצה שלי".

המאמן המשיך לסכם: "סיימנו את 'המחצית הראשונה' של המשחק הזה, עכשיו מסתכלים למחצית השנייה באצטדיון המושבה. אני לא מתעסק במי פייבוריטית לקראת הגומלין. נגיע בשבוע הבא וניתן את כל מה שיש לנו בשביל להשלים את המשימה. נפטצ'י קבוצה טובה מאוד, עם שחקנים טובים. כיבדנו אותם מאוד לפני המשחק ונכבד אותם בדיוק באותה המידה לקראת הגומלין בשבוע הבא".

בתוך כך, פז בן ארי נפל על ידו במהלך המשחק ועם שריקת הסיום פונה לבית חולים מקומי בבאקו עם חשש לשבר. רופא הקבוצה, ד"ר ביין והפיזיותרפיסט של הקבוצה שי בן שימול, נמצאים עם פז בבית החולים.