סתאם: "נהיה חייבים להיות זהירים בגומלין"

מאמן פיינורד למרות ה-0:3: "באר שבע קבוצה איכותית". פר: "היינו טובים, אבל תמיד יש מה לשפר"

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.08.19 - 22:39

תגיות: פיינורד

תחילת כתבה

"פיינורד החזקה יכולה להריח את שלב הבתים של הליגה האירופית", זו הכותרת הראשית הערב (חמישי) בפוטבול אינטרנשנל, אחד מאתרי הספורט המובילים בהולנד לאחר שהקבוצה מרוטרדם הביסה 0:3 את הפועל ב"ש בדה קיפ וסיבכה את החבורה של ברק בכר לקראת הגומלין בשבוע הבא.

המאמן ההולנדי, יאפ סתאם, היה מרוצה בסיום מהיכולת של שחקניו: "הצגנו יכולת משכנעת. היינו רעננים, יזמנו, היינו אגרסיביים וידענו להגן. ב"ש הייתה איכותית וראינו בהמשך שהם ניסו לשחק כדורגל קצת יותר טוב, בסופו של דבר הצלחנו לשמור על התוצאה. דבר נוסף שחשוב מאוד הוא שהצלחנו להגיע להרבה הזדמנויות במפעל הזה ולכבוש שלושה שערים".

עם זאת, סתאם לא משוכנע שקבוצתו הבטיחה עדיין את המקום בשלב הבא:"אין לדעת, כבר הייתי במשחקים שספגנו שלושה שערים בשש דקות. אבל כמובן שזה לא צריך להשתבש. אנחנו חייבים להיות זהירים בגומלין. הייתה להם איכות, והם בטח יהיו מוכנים לזה".

לירוי פר, שכבש צמד נגד החבורה של ברק בכר, הוסיף: "שיחקנו בצורה טובה, אבל לא טובה מדי. האינטנסיביות הייתה טובה, אבל עשינו יותר מדי טעויות. זה נכון שזה היה אחד המשחקים הטובים שלנו העונה, אבל עדיין יש מקום לשיפור. היו כמה טעויות קטנות שנתנו לב"ש הזדמנות לחזור למשחק. אני יוצא מעודד מהמשחק כי כבשנו שלושה שערים ולא ספגנו".