"ב"ש היא ברמה של קבוצת תחתית בליגה ההולנדית"

בהולנד צחקו על האדומים אחרי ה-3:0 המשפיל בפלייאוף הליגה האירופית: "הם לא עשו רושם טוב בכלל. בעיקר הסתגרו ואפשרו לפיינורד לשלוט". גם ארנסטס שטקוס ספג אש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.08.19 - 09:31
תחילת כתבה

היא הקבוצה השלישית בטיבה בהולנד, חוסה בצילן של אייאקס ואיינדהובן וכבר מזמן לא מה שהייתה בעבר, אבל פיינורד ניצלה את פער הרמות הניכר מול הפועל באר שבע. הקבוצה של יאפ סטאפ מחצה 0:3 את האדומים והתקרבו משמעותית לשלב הבתים של הליגה האירופית.

"הליגה האירופית מתקרבת לפיינורד", נכתב בכותרת של ה"טלחראף", "היא תגיע לישראל למשחק שנראה לפרוטוקול בלבד". ב"NOS" התייחסו גם להפועל ב"ש: "כצפוי, היא התבצרה ואיפשרה לפיינורד לשלוט במשחק, אבל נייג'ל האסלביינק כמעט עקץ".

בהולנד, בין היתר, די הופתעו מהרמה של הפועל ב"ש וב-"AD" הגדילו לעשות ולבקר אותה ובעיקר את ארנסטס שטקוס: "ב"ש נראתה ברמה של קבוצת תחתית בליגה ההולנדית ובהתאם גם השוער שלה נראה כך. הוא היה בדן האג, אבל העדיפו שוער אחר במקומו ואפשר להבין למה. למען האמת, הוא כמעט שלא קיבל עזרה מההגנה שלו שהיססה בכל פעם שפיינורד התקרבה לשער".

"פיינורד כבר יכולה להריח את שלב הבתים", נכתב ב-"rtl". גם ב-"Football Oranje" טענו שפיינורד טיילה מול הפועל ב"ש, אבל ציינו את האסלביינק והודו שהוא עשה צרות להגנה ההולנדית. "הפועל ב"ש הייתה מאוד מהוססת ונתנה המון חופש לפיינורד. היא לא עשתה רושם טוב", נכתב ב-"VI".