שהר וזריהן יפתחו בחוד ב"ש, סבג בקישור

בכר חדור מוטיבציה לפני פיינורד, הקהל הפריע ליריבה בלילה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  29.08.19 - 13:13
תחילת כתבה

עם סיכויים קלושים וכשהיריבה היא מעצמה הולנדית, הפועל באר שבע תעלה הערב (חמישי) לכר הדשא בטרנר כדי לנסות ולעשות את הבלתי ייאמן. הדרומיים יארחו את פיינורד לגומלין מוקדמות הליגה האירופית, כשלהולנדים מקדמה של 3:0 מהמשחק הראשון, אך מאמן האדומים, ברק בכר, החדיר אמונה בשחקניו כשהכוונה ברורה - לעלות עם ההרכב החזק ביותר ולנסות לגשר על הפערים.

הבלם הפורטוגלי, מיגל ויטור, כשיר ויפתח לצידו של לואי טאהא. לצידם, שון גולדברג ממשיך לקבל עדיפות על פניו של אורן ביטון, כאשר במהלך השבוע עלתה גם האפשרות לפתוח עם שלושה בלמים ואז ביטון כן ישתלב בהרכב, אך נראה שהסיכויים לכך אינם גבוהים.

בקישור מסתמן שינוי מהותי כאשר נאור סבג צפוי לפתוח ועדן שמיר ירד לספסל במקרה שכזה. כפי שפרסמנו אתמול, ברק בכר גם יבצע שינוי בחוליה הקדמית: ניב זריהן יפתח על חשבונו של נייג'ל האסלביינק המוצהב ובן שהר יוצב בחוד ההתקפה.

בבאר שבע בונים על הקהל המקומי שימלא את איצטדיון טרנר ויעניק אווירה מחשמלת. מנגד, בפיינורד דיברו ביממה האחרונה בעיקר על מזג האוויר ובב"ש התייחסו לנושא בחיוך: "אם האיצטדיון יהיה מלא, להולנדים יהיה חם יותר".

בתוך כך, אוהדי הפועל ב"ש המשיכו במסורת שהחלה במשחק נגד נורשפינג והלילה התייצבו במלון בו שוהים שחקני פיינורד והפריעו למנוחתם עם מטח זיקוקים. הבוקר התקיים אימון משותף בו השתתפו מאמני מחלקת הנוער, מאמנים מפיינורד וילדי מחלקת הנוער של ב"ש.

אלונה ברקת התייחסה לשת"פ: "אני שמחה שהמשחקים שלנו באירופה מאפשרים לנו ליצור קשרים עם קבוצות רבות ביבשת, מה שבא לידי ביטוי ביומיים של אנשי פיינורד בישראל. ההולנדים ביקרו בפרויקטים הקהילתיים שלנו והעבירו מספר פעילויות, שאני בטוחה שיוכלו לעזור לנו בהמשך הדרך. זו זכות שלנו ללמוד ולשתף פעולה עם מועדון בעל מסורת כזו מפוארת".

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, בן ביטון, מיגל ויטור, לואי טאהא, שון גולדברג, נאור סבג (עדן שמיר), מרוואן קבהא, רמזי ספורי, ג'ימי מארין, ניב זריהן ובן שהר.