"עבר זמן מאז שפיינורד עלתה בכזאת קלות"

בהולנד לעגו לב"ש: "הקהל הבין שזו משימה בלתי אפשרית עבור ה'גיבורים' שלהם"

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.08.19 - 08:04
תחילת כתבה

"אנחנו רוצים לזעזע את אירופה", כך סיכם ברק בכר את מסיבת העיתונאים לפני משחק הגומלין מול פיינורד, אבל כגודל הציפייה, כך גודל האכזבה. הפועל ב"ש הגיעה לטרנר אמש (חמישי) חדורת מוטיבציה ועשתה הכל נכון בתחילת המשחק, אבל כרטיס אדום אחד שינה את התמונה כולה. כעת הדרומיים יסתפקו בזירה המקומית וינסו את מזלם שוב בשנה הבאה, אך בינתיים, בהולנד חוגגים את אחת העליות הקלות שהיו להם בשנים האחרונות לשלב הבתים.

"מאות אוהדי פיינורד הגיעו לדרום הלוהט של ישראל וראו שהמסע בהחלט השתלם להם, שכן עבר הרבה זמן מאז פיינורד עברה את שלב הפלייאוף בכזאת קלות", כתבו בטלאחרף ההולנדי. "אוהדי הפועל ב"ש הגיעו המון ציפיות, אבל כבר בפתיחת המחצית השנייה הם הבינו ש'הגיבורים' שלהם עומדים בפני משימה בלתי אפשרית".

"ברגע שהכרטיס האדום הונף, פיינורד סיימה את העבודה בקלילות. אבל המבחן האמיתי יגיע בשלב הבתים, פיינורד אפילו יכלה להרשות לעצמה לתת לנאופל בניס בן ה-17 דקות משחק", המשיכו ללגלג על חשבון ב"ש.

מאמן פיינורד, יאפ סטאם, לעומת זאת, לא המעיט בערכו של הניצחון: "זה לא היה קל, אבל בסוף מה שחשוב זה התוצאה. אתה רוצה להציג כדורגל טוב, אבל אתה צריל להתמודד עם יריב עיקש שרוצה את הכרטיס לשלב הבא. הכל מסתכם בתוצאה והשגנו אותה. זה נותן הרגשה טובה. לא הכל מושלם, יש עדיין כמה דברים שצריך לפתח, אבל אנחנו בכיוון הנכון".