הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ב"ש מדורגת: היריבות האפשריות בסיבוב השני

אבוקסיס צפוי לקבל הגרלה נוחה. וגם: את מי פספסה בית"ר?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.08.20 - 22:35

בית"ר ירושלים פספסה הערב (חמישי) צ'אנס גדול לפגוש יריבה בעלת שם גדול בסיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית, לאחר שהודחה בבושת פנים מול טאוטה האלבנית (2:0). לעומתה, הפועל באר שבע עשתה את העבודה מול דינמו באטומי מגאורגיה עם 0:3 מוחץ, ולא רק שתשתתף בהגרלה שתיערך ביום שני, גם תהיה מדורגת. אגב, אם מכבי חיפה, שמשחקה מול ז'לייזניצ'אר סרייבו נדחה, תעבור לשלב הבא, היא לא תהיה מדורגת ותוכל לקבל שמות נוצצים. המשחקים עצמם ישוחקו ב-17 בספטמבר.

בסיבוב השני יופיעו 74 קבוצות שבשלב מאוחר יותר יחולקו ל-5 קבוצות של 10, ועוד שתי קבוצות של 12. לפני הצמצומים הידועים, אלה חלק מהיריבות האפשריות של הישראליות:

נתחיל עם הפועל ב"ש, המדורגת, שכאמור לא צפויה לקבל הגרלה קשה במיוחד. השמות המוכרים ביותר הם אלה של אריס סלוניקי (יוון), קוקסי (אלבניה), ארהוס (דנמרק), אוסייק (קרואטיה), גטבורג (שבדיה) וז'לגיריס וילנה (ליטא).

לעומת זאת, מכבי חיפה (אם תעפיל) לא תהיה מדורגת ותוכל לפגוש יריבות טובות הרבה יותר. טוטנהאם של ז'וזה מוריניו היא אופציה אחת, כמו גם הענקית האיטלקית מילאן (אלה כמובן גם היו יכולות להיות יריבות פוטנציאליות של בית"ר ירושלים).

אפואל ניקוסיה הקפריסאית של בן שהר ועומר אצילי היא אפשרות נוספת, כמו גם ריימס הצרפתית של פרדראג ראיקוביץ'. קבוצות בולטות נוספות: ריינג'רס (סקוטלנד), קופנהאגן (דנמרק), מאלמו (שבדיה), גלאטסראיי (טורקיה), וולפסבורג (גרמניה) ובאזל (שווייץ).