הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אסור לזלזל בז'לז'ניצ'אר": המבחן של חיפה

הירוקים יודעים שהערב אין דרך חזרה. ווילדסחוט ושרי יפתחו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.09.20 - 10:55

דריכות במכבי חיפה לקראת המפגש הערב (20:00, סמי עופר) נגד ז'לז'ניצ'אר הבוסנית, במשחק הדחוי שינעל את סיבוב המשחקים הראשון במוקדמות הליגה האירופית. למעשה מדובר במבחן הראשון של ברק בכר ובבכורה שלו במסגרת אירופית מאז מונה למאמן הירוקים. המאמן ועוזריו הכינו את השחקנים בקפידה למשחק ושמו דגש על הפיזיות של הבוסנים.

למכבי חיפה יחסי הכוחות ברורים והם יודעים שהם הפייבוריטים, אך התחושה הרווחת בקרב השחקנים היא: "שאסור לזלזל בז'לז'ניצ'אר, הם יודעים שהלחץ עלינו ואנחנו ננסה לשלוט במשחק ולצאת קדימה. אסור להפקיר את העורף".

בכר צפוי להמשיך לתת קרדיט לקיצוני ההולנדי יאניק ווילדסחוט, שיוצב באגף השמאלי של ההתקפה. בצוות המקצועי מאמינים כי ביכולתו לפצח את משחק ההגנה של הבוסנים. דולב חזיזה ישחק באגף הימני וניקיטה רוקאביצה בחוד. בדומה למשחק נגד הפועל חדרה, ירדן שועה צפוי להתחיל על הספסל ולהיות משולב בהמשך. סתיו נחמני יהיה בסגל ויהווה אלטרנטיבה בהתקפה.

הבלם הסרבי בוגדן פלאניץ' שעדיין לא נמצא בכושר משחק, לא צפוי להיות בסגל של בכר. אעיד חבשי ועופרי ארד יפתחו במרכז ההגנה, כשרמי גרשון ימתין על הספסל. במכבי חיפה לוקחים את המשחק ברצינות רבה, השחקנים נדרשו לגלות אחריות שכן מדובר במשחק בודד ממנו אין דרך חזרה.

הרכב משוער: ג'וש כהן, ארנסט מאבוקה, עופרי ארד, אעיד חבשי, סאן מנחם, נטע לביא, יובל אשכנזי, צ'ארון שרי, דולב חזיזה, יאניק ווילדסחוט וניקיטה רוקאביצה.