הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ספורי, סבג וגאנם מחוץ לסגל ב"ש ללאצ'י

השלושה לא יצאו לאלבניה, מלי ובריירו ברשימה של אבוקסיס

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.09.20 - 10:30

הפועל ב"ש המריאה היום בצהריים (שלישי) במטוס חכור לאלבניה לקראת המשחק במוקדמות הסיבוב השני של הליגה האירופית מול לאצ'י, אותה פגשו בשנה שעברה והצליחו לעבור אחרי תיקו בחוץ וניצחון בבית.

מנהל הקבוצה, אביתר אילוז, שלח את רשימת היוצאים, כשבסך הכל 22 שחקנים יטוסו עם הקבוצה ובינהם גם הארגנטינאים החדשים מריאנו בריירו ומרסלו מלי. מי שהודח מהסגל ומהנסיעה הוא קייס גאנם, שאתמול נטש את האימון בגלל כאבים בברך. גם רמזי ספורי ונאור סבג מחוץ לסגל. שני הראשונים סירבו לקצץ בחוזיהם עד כה, בעוד שסבג כבר ביקש לעזוב ומחכה לאור ירוק.

לפני היציאה לנתב"ג הגיעו תשובות בדיקות הקורונה שנעשו לדרישת אופ"א וכולן יצאו שליליות. יוסי אבוקסיס סירב לדבר על ההפסד למכבי חיפה ועל היכולת שבדקות רבות במשחק הייתה פושרת. לפי התחושה של השחקנים הדבר נעשה בעיקר כדי להרגיע אותם לפני המשחק החשוב באירופה.

גל לוי שכבש בשנה שעברה את שער השוויון היקר בחוץ ועמית ביטון הפצועים לא המריאו גם כן. השניים שכבר סגרו ניתוח לשחזור הרצועה הצולבת ואף קבעו תאריכים, ביטלו בשלב זה את הטיפול הכירורגי וייחלו בשיקום שמרני מתוך תקווה שיוכלו, כמו לא מעט אחרים, לעבור את הפציעה הקשה הזו ללא ניתוח. בין אלו שמשחקים ללא רצועה צולבת נמצאים אורן ביטון, כשגם מיגל ויטור, לתקופה קצרה, שיחק למרות שבדיקת ה-MRI שלו הראתה קרע מלא. "במצבים כאלה אנחנו נותנים לשחקנים להחליט וכך יהיה גם הפעם. נעמוד מאחוריהם בכל דבר שיצטרכו".

בצד המקצועי, אבוקסיס יבצע מספר שינויים בהרכב, כשמרוהאן קבהא עשוי לחזור ל-11. לואי טאהא ושון גולדברג, שחש בהטבה במצב הקרסול שלו, בתמונת ההרכב גם הם.