הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"משחק מהבתים? מדהים": התחושות בב"ש לפני פלזן

אחרי הקיץ המלחיץ שעברו, האדומים נערכים לפלייאוף הליגה האירופית: "אנחנו יכולים להפתיע". אבוקסיס לא צפוי לערוך שינויים ב-11 שניצחו את מאת'רוול. קלטינס יהיה בסגל?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.09.20 - 10:29

הרכב מנצח לא מחליפים: יממה לפני המשחק הביתי מול ויקטוריה פלזן, מאמן הפועל באר שבע יוסי אבוקסיס צפוי לעלות בדיוק עם אותם 11 שניצחו 0:3 בסיבוב הקודם את מאת'רוול הסקוטית. המאמן יודע שבהרכב איתו פתח מול הסקוטים הוא יכול לשחק גם במערך, ולהזיז מרביעייה אחורית לשלישיית בלמים כפי שעשה 20 דקות אחרי שריקת הפתיחה, כשהסיט את מרואן קבהא לעמדת הבלם הנוסף לצידם של מיגל ויטור ולואי טאהא.

"אחרי הקיץ שעברנו, עם הקיצוצים והסיטואציה מול אלונה, זה מדהים שאנחנו רחוקים משחק אחד מלהגיע לשלב הבתים" אמר שחקן בקבוצה, "נכון שאנחנו משחקים מול יריבה קשה וטובה מאיתנו בניגוד למשחקים הקודמים אבל במשחק אחד, בבית שלנו, בלי קהל, אנחנו יכולים להפתיע".

אבוקסיס ואליניב ברדה כבר הכינו וידאו לשחקנים על היריבה אותו יראו בבית המלון, כשעוד לפני כן, בסיום האימון המסכם, החליט המאמן על הסגל שיתכנס. קייס גאנם, נאור סבג, רמזי ספורי, רותם חטואל ונעם גמון לא יהיו בסגל, כמו גם הפצועים גל לוי ועמית ביטון. המאמן התלבט מי השחקן הנוסף שייצא מהסגל, ואחרי שדוד קלטינס לא נכלל במשחק הקודם, הפעם הוא כן ברשימה.

ניצחון יכניס לקופת המועדון כ-5 מיליון יורו, כשמיליון וחצי שקלים יועברו לשחקנים שבחוזיהם מענקים על עלייה לשלב הבתים, חלק נוסף מהסכום יועבר לחיזוק וייתכן שחלק ישמש גם כשתשלום מוקדם יותר לסנט טרוידן בעבור רכישת הכרטיס של אלטון אקולטסה.

הרכב משוער: אוהד לויטה; אור דדיה, לואי טאהא, מיגל ויטור, שון גולדברג; מריאנו בריירו, מרואן קבהא, ז'וסוואה; סנטיאהו סלליך, אלטון אקולטסה, ג'ונתן אגודלו.