הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"רפא בארץ הפלאות": טירוף רפאלוב בבלגיה

כוכב אנטוורפן ניצח את טוטנהאם: "כולם בעיר ובמדינה יכולים להיות גאים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.10.20 - 07:01
בכושר שיא. רפאלוב
בכושר שיא. רפאלוב

"רפא בארץ הפלאות", כך הגדירו בעיתון הנפוץ בבלגיה, הט לאצטה ניוז, את הכושר המופלא של ליאור רפאלוב. הכוכב של אנטוורפן הבקיע אמש (שישי) את השער הבודד וסיפק משחק נהדר שסייע למוליכת הליגה הבלגית לנצח 0:1 את טוטנהאם החזקה במסגרת המחזור השני של הליגה האירופית.

רפאלוב שכבש את שערו השני במפעל סוגר שבוע נהדר עם שערים מול לודוגורץ, בירסחוט בדרבי (גם בישל) וכאמור הדובדבן לרשת של הוגו לוריס והתרנגולים. הישראלי זכה למחמאות גורפות בתקשורת המקומית וברשתות החברתיות, שם תהו האם מדובר באמת בשחקן בן 34? שכן, הוא נע בצורה כל כך אלגנטית במגרש ופיקד על ההתקפה של קבוצתו בניצחון המרשים כאילו צעיר ב-10 שנים מגילו.

"התכנית שלנו עבדה כמו שצריך", אמר רפאלוב בסיום, "היו לנו הזדמנויות לפני ההפסקה. הלחץ שלנו היה טוב בכל המגרש. נכנסנו לקרוב ללא פחד, מצאנו שטחים בין הקווים. לא אגלה לכם את הסודות שלנו (צוחק), אבל ברור שהכנסנו את טוטנהאם לבעיה. העיר אנטוורפן יכולה להיות גאה, כמו גם בלגיה כולה, כי באירופה אנחנו מייצגים לא רק את העיר, אלא את כל המדינה".

רפאלוב נשאל האם זה היה הרגע הגדול בקריירה שלו: "היו לי רגעים מיוחדים בקריירה, אני לא בטוח. אבל באירופה, להבקיע שער ניצחון מול קבוצה חזקה, זה משהו יפה. אני בן 34 ויש לי עוד כמה שנים לשחק. התכוננו טוב לסדרה של משחקים קשים. הניצחון הזה נותן לנו אוויר בבית, אבל יש עוד 4 משחקים לפנינו. לשמחתי, אני משחק בקבוצה מנוסה ולשחקנים שלנו יש רגליים על הקרקע. יש לנו עוד עבודה רבה".