מכבי ת"א עוקבת: התפרצות קורונה בסיבאספור

כשבועיים לפני המפגש מול הצהובים, הנגיף תקף את הטורקים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.11.20 - 17:45
תחילת כתבה

כפי שזה נראה, היריבה הישירה של מכבי תל אביב על המקום בשלב הבא בליגה האירופית תהיה סיבאספור. הצהובים נמצאים כרגע במקום השני במרחק שלוש נקודות מהטורקים, אבל בתרחיש ריאלי למדי, שתי הקבוצות עשויות להיות עם אותו מספר נקודות לאחר משחקי יום חמישי (סיבאספור נגד קרבאח ומכבי ת"א מול ויאריאל).

בעוד שהצהובים כבר פוזלים אל עבר המשחק נגד האדומים בליגה האירופית במחזור האחרון (10.12) והמכריע, הם קיבלו חדשות מסקרנות במיוחד מטורקיה שעלולות לטרוף את כל הקלפים. על פי הדיווחים, סיבאספור סובלת ממכת קורונה. המועדון לא פרסם את שמות הנדבקים, אך ב"סבאח" טוענים ששלושה מהחיוביים לנגיף הם כוכבי הקבוצה לארי קאיודה (כבש בכל משחק העונה באירופית), פייסל פאג'ר ומוחמד יטאברה, שצפויים להיעדר בחמישי הקרוב נגד האזרים.

כזכור, בסיבוב הראשון מכבי ת"א ניצחה את סיבאספור 1:2 בחוץ לאחר מהפך ושער ניצחון של דור פרץ. בנוסף ליתרון הזה, גיאורגיוס דוניס יוכל להיות עוד צעד לפני ריזה קאלימביי אם יראה את קרבאח (עדיין עם 0 נקודות) מחלצת לפחות נקודה אחת בחמישי. בתרחיש בו מכבי ת"א תוציא נקודה נגד הצוללת הצהובה וסיבאספור תפסיד בחמישי, ההפרש יעמוד על 4 נקודות ואלופת המדינה תוכל לסגור את הסיפור ולעלות לשלב הבא כבר במחזור הבא נגד היריבה הכי חלשה בבית.