הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"יונייטד תעשה כל שביכולתה להשארת קבאני"

דיווח באיטליה: מאמצים אחרונים. סולשיאר: "אעשה את המיטב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.04.21 - 01:21
האורוגוואי מעסיק את האנגלים (Getty)
האורוגוואי מעסיק את האנגלים (Getty)

מנצ'סטר יונייטד חגגה הערב (חמישי) ונהנתה ממחצית שנייה מדהימה, שהובילה אותה לניצחון 2:6 מוחץ על רומא. השדים האדומים לקחו צעד חשוב במטרה להשיג את התואר היחיד שעוד אפשרי מבחינה מעשית עבורם העונה, הליגה האירופית.

כוכב המשחק של השדים האדומים היה אדינסון קבאני, שכבש צמד, והוסיף גם שני בישולים. עם סיום המשחק, דיווח פבריציו רומנו כי מנצ'סטר יונייטד תעשה "ככל שביכולתה" על מנת להשאיר את האורוגוואי במועדון גם בעונה הבאה, כשגם אולה גונאר סולשיאר מפעיל על החלוץ לחצים להשאר.

לאחר המשחק, המאמן הנורבגי הגיב לעניין החלוץ ואמר: "קבאני יודע איך אני מרגיש. הוא יודע שאשמח שהוא יישאר כאן גם בעונה הבאה. הבטחתי לו שאולד טראפורד הוא מקום אחר כשהוא מכיל אוהדים. אני עושה את המיטב, ואקווה שנזכה לראות אותו נשאר לעונה נוספת".

שחקן נוסף שנצץ באדום, הוא ברונו פרננדש, שכבש צמד, והוסיף שני בישולים לחבריו. בסיום, הסביר הקשר את השינוי של קבוצתו לאחר הפסקת המחצית: "במחצית השנייה פשוט נשארנו רגועים ועבדנו קשה. הבנו מה עלינו לעשות, ועשינו את זה. כבשנו את השערים ושיחקנו פשוט. לשחק כדורגל בצורה פשוטה זה לפעמים הדבר הכי קשה שאפשר לעשות".

על אף התוצאה המרשימה, הכוכב הפורטוגלי לא מיהר לסגור את הסיפור: "בכדורגל הכל יכול לקרות, אנחנו יודעים את זה. ראינו כבר הכל מהמשחק הזה, אז אנחנו נלך לשם על מנת לנצח פעם נוספת".

גם פול פוגבה הגיב לאחר המשחק: "בחדר ההלבשה סולשיאר דיבר איתנו. זה נתן לנו מוטיבציה לחזור לכבוש כמה שיותר שערים שרק אפשר". לגבי הפנדל שגרם במהלך המחצית הראשונה אמר הצרפתי:"אני פשוט לא יודע איך לתקל, אני חייב ללמוד לעשות את זה בלי הידיים שלי, צריך להתאמן על זה".