קטמון ויפו מציגות: קרב ענק על כרטיס ללאומית

הירושלמים נכנעו וכעת שתי קבוצות האוהדים בשוויון נקודות וגם הפרש שערים לפני מחזור הסיום בשבוע הבא

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.04.13 - 19:27
כמו בסרט הוליוודי (באדיבות דאבל פס)
כמו בסרט הוליוודי (באדיבות דאבל פס)
תחילת כתבהאף תסריטאי בהוליווד לא היה מצליח לבדות ממוחו את התסריט הזה. שתי קבוצות אוהדים נאבקות ראש בראש על הכרטיס לליגה הלאומית, ונמצאות בשוויון טוטאלי. רק אחת תוכל להמשיך לחלום על העפלה היסטורית מליגה א' דרום לליגה השנייה בישראל.

בואו נתחיל מההתחלה. ערב המחזור הנוכחי, להפועל קטמון היה יתרון מבטיח של 3 נקודות על פני מכבי קביליו יפו, שני מחזורים לסיום העונה. על פניו, האדומים-שחורים היו אמורים להרגיש די טוב עם הסיכויים שלהם, אבל עד מהרה החלום הפך לסיוט. קטמון ירדה דרומה למפגש אצל בני אילת, ואחרי 86 דקות מאופסות נתקפה תדהמה. איסלם אלזינטי גרם לפנדל, הורחק ועידו אליהו דייק מהנקודה כדי לקבוע 0:1 לאילתים על קטמון.

באותה השעה, קביליו יפו התארחה במגרש האגדי של הפועל מרמורק. הלחץ היה גדול, אבל בליץ של שערים בפתיחת המחצית השנייה הרגיע את ליאור זדה וחניכיו. יאיר כהן צדק כבש בדקה ה-47 בבעיטה חופשית, וכעבור דקתיים ליעד ברקוביץ' בישל לאלמוג בוזגלו את השני. כאשר קטמון ספגה את השער, האוהדים של יפו נכנסו לאקסטזה.

בעקבות התוצאות, לשתי הקבוצות יש 54 נקודות, ובנוסף שתיהן מחזיקות בהפרש שערים חיובי של 23 גולים. היתרון ניתן ליפו רק בגלל שניצחה 16 משחקים לעומת 14 של קטמון, והכל מוכן למחזור הסיום הקובע בשישי הבא. מכבי יפו תתמודד מול כפר יונה, בעוד שקטמון תחזור לטדי כדי לארח את האותודכסים לוד מהמקום האחרון. כל שער לכאן או לכאן יכריע את הקרב על הלאומית. אנחנו מלקקים את האצבעות.