שני, משחק עונה בליגה א': הפועל קטמון נגד עירוני נשר

הירושלמים ינסו לברוח עוד קצת בפסגה, הצפוניים לצמצם פערים בצמרת

זיו אמויאל  15.02.15 - 13:10
נשר וקטמון במפגש בסיבוב הקודם (צילום: ארנון לוי, דאבל פס)
נשר וקטמון במפגש בסיבוב הקודם (צילום: ארנון לוי, דאבל פס)
תחילת כתבה

מחר (שני, 16:00) בטדי: משחק עונה נוסף בליגה א' צפון, שינעל את המחזור ה-21 ובו תארח מוליכת הטבלה, הפועל קטמון ירושלים, את השלישית, עירוני נשר. מצד אחד, האדומים, עם 44 נקודות והפרש שערים עדיף על פני הפועל הרצליה השנייה (שתתארח אצל גבעת אולגה מחר ב-14:00), מנגד, הצפוניים עם 42 נקודות ואפשרות סבירה להמשיך להיצמד לצמרת הגבוהה. בסיבוב הקודם גברה נשר בביתה 0:2 על קטמון שסיימה את המשחק בעשרה שחקנים. המשחק ישודר באתר ערוץ הספורט, באפליקציה, ברדיו ערוץ הספורט ובתוכנית "מגרש פתוח".

בלם וקפטן קטמון, גולן חרמון, התייחס למפגש המרתק בתוכנית הרדיו "שישי ושערים", באתר ערוץ הספורט ובאפליקציה: "המשחק שלנו מול נשר בסיבוב הראשון היה מבחינתי נקודת המפנה. למרות ההפסד, גילינו בגרות ואופי ושם מבחינתי יצאנו לדרך חדשה. בשלבים הראשונים שאלו אותי מי הקבוצות שיתמודדו בצמרת ואמרתי שנשר, הרצליה ואנחנו. וזה בדיוק מה שקורה. יהיה מאמץ קשה עד הסוף. קטמון של תחילת העונה, וקטמון של הימים האלה היא קבוצה שונה בתכלית".

חרמון טען כי יש שמחה לאיד כנגד קבוצתו: "אחרי היכולת הלא טובה שלנו מול הרצליה בשבוע שעבר, הרגשתי שיש אנשים ששמחים שאנחנו מועדים, שאנחנו לא משחקים טוב וכולם מתחילים ללעוג. אסור לשכוח שעשינו רצף מדהים של 13 ניצחונות רצופים ודברים כאלה קורים".

"מה שטוב אצלנו", סיכם הקפטן הירושלמי, "ששמים פה הכל על השולחן. מי שמרגיש שהוא לא היה טוב, אומר את זה לכולם באופן גלוי. אצלנו הכל פתוח, לא מחפשים אשמים ואנשים לוקחים אחריות על עצמם. זה מה שמאפיין את הדבר המדהים הזה שנקרא קטמון".

מאמן נשר, ברוך סער, התייחס לאפשרות של תיקו בטדי: "שאלו את ריצ'רד נילסן פעם אם תיקו זו תוצאה טובה. הוא אמר שלפני המשחק 'לא', אבל אם בדקה ה-90 הוא יהיה בפיגור והוא ישווה בדקה ה-91, אז כן. הישארות בליגה הבטחנו, להיות בפלייאוף העליון אנחנו נהיה, עכשיו השאלה מה יקרה מכאן. דיברנו בתחילת העונה על מקומות 1-5, אבל כשאתה למעלה אתה מקבל תיאבון וכשאתה מגיע לצלחת, אתה רוצה לאכול. אנחנו רוצים גם להיות עם רגליים על הקרקע ובאותה הנשימה גם למצות את כל הפוטנציאל".

הדפס