הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גודס מונה לעוזר מאמן בריטניה: "אני נרגש"

עוזרו של דייויד בלאט במכבי תל אביב, יפגוש את ישראל ביורובאסקט הקרוב בסלובניה. מזרחי: "זה כבוד עבורנו"

רועי גלדסטון  30.06.13 - 19:49
גיא גודס מונה לעוזר מאמן נבחרת בריטניה לקראת אליפות אירופה שתיערך בספטמבר בסלובניה, במקביל לתפקידו כעוזר מאמן מכבי תל אביב. בריטניה תשחק באותו בית יחד עם ישראל ותפגוש גם את צרפת, גרמניה, בלגיה ואוקראינה. יתרה מזאת, המשחק הראשון של גודס עם בריטניה בטורניר יהיה נגד החבורה של אריק שיבק, בערב ראש השנה.

יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי, בירך על המינוי: "כבוד גדול עבורנו שגם נבחרות בינלאומיות מתעניינות בצוות המאמנים שלנו. נעתרנו לפנייה של גיא והאנגלים ואישרנו את המינוי, נאחל לו הצלחה".

גודס עצמו הוסיף ואמר: "אני נרגש מאוד להצטרף לצוות האימון של נבחרת בריטניה ולהיות עוזרו של ג'ו פרונטי, איש NBA ותיק מאוד. אני רוצה להודות להנהלת מכבי ת"א שאיפשרה לי לקבל את ההזדמנות הזו. אני מלא מוטיבציה ומתכוון לעשות כל שביכולתי כדי לעזור לנבחרת להצליח ולהגיע להישגים".

גודס יהיה עוזרו של המאמן הראשי האמריקאי ג'ו פרונטי, שמכהן כעוזר מאמן ב-NBA למעלה מעשר שנים ולפני מספר שבועות מונה למאמן בריטניה. הוא עבד בעבר בסן-אנטוניו, דאלאס ופורטלנד, וב-3 השנים האחרונות הוא עוזר מאמן בקליבלנד, שם הדריך בין היתר את עומרי כספי. נבחרת הכדורסל של בריטניה סיימה באולימפיאדה האחרונה, אותה אירחה, במקום ה-9, ובשתי אליפויות אירופה האחרונות (2011 ו-2009) במקום ה-13.