הלם בלייקרס: קובי דורג במקום 25 על ידי ESPN

באמריקה מדרגים את כל שחקני ה-NBA: ה"בלאק מאמבה" ירד 19 שלבים

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.10.13 - 19:30
בראיינט. סיבה למוטיבציה (gettyimages)
בראיינט. סיבה למוטיבציה (gettyimages)
תחילת כתבה

במשך השנים, קובי בראיינט שמר על הסטאטוס שלו בתור אחד השחקנים הטובים בעולם, ולא משנה מהם התנאים. הצוות המסייע השתנה, הגיל הפך לפקטור, אבל הגארד המשיך להיות דומיננטי. אבל כנראה שגם בראיינט אנושי, ובדירוג שחקני ה-NBA שמפרסם ESPN הוא ניצב רק במקום ה-25.

כידוע, קובי מתאושש בימים אלה מהקרע בגיד האכילס, פציעה אותה ספג שבוע לפני פתיחת הפלייאוף בעונה החולפת. ה"בלאק מאמבה" אמור להיעדר מהמגרשים בתקופה הקרובה, אבל הוא הבטיח לחזור לכושר הרגיל במהרה. כל זה לא השפיע על מומחי ESPN, שהחליטו להוריד את כוכב הלוס אנג'לס לייקרס לדירוג נמוך ביותר.

כריס בוש ממיאמי שובץ לפני קובי במקום ה-24, בעוד שג'ואקים נואה נמצא במקום ה-23. מי שלא הסכים עם הדירוג הזה, בלשון המעטה, הוא קולגה של בראיינט  - קווין דוראנט. כוכב הת'אנדר צייץ בטוויטר: "השחקנים צריכים לדרג את השחקנים, כמו שעושים ב-NFL. הפרשנים הללו מעולם לא שיחקו ברמה הזו. אני רק אמיתי".

בשנה שעברה, בראיינט דורג במקום ה-6 באתר האינטרנט של רשת הטלוויזיה האמריקנית, כך שזו נפילה של 19 מקומות. אבל כמו שאנחנו מכירים את הגארד בן ה-35, הוא יסתכל על הדירוג וישאוב ממנו רק מוטיבציה כדי להוכיח לכולם מה הוא שווה באמת.

אגב, השבוע בראיינט בעצמו טען שהוא קרוב להחלמה מלאה מהפציעה. "אם היה משחק פלייאוף היום או גמר ה-NBA, כנראה שהייתי יכול לשחק", הוא סיפר. כעת נותר רק לחכות ולראות האם הוא יעמוד במילה.