פאו גאסול: "רוצה לסיים את הקריירה בלייקרס"

הפאוור פורוורד הספרדי מסיים השנה את חוזהו בלוס אנג'לס ואמור להפוך הקיץ לשחקן חופשי לראשונה בקריירה: "נתתי את הלב שלי למועדון הזה"

שי לוי
שי לוי  03.11.13 - 22:03
תחילת כתבה

פאו גאסול והלייקרס עוברים בחודשים האחרונים תקופה לא קלה. הפציעה של קובי בראיינט והעזיבה המתוקשרת של דווייט הווארד ליוסטון החלישו משמעותית את הקבוצה של מייק ד'אנטוני אבל הפאוור פורוורד הספרדי לא נבהל מהמשבר והצהיר שהוא מעוניין לסיים את הקריירה בלוס אנג'לס.

האח הגדול לבית גאסול יסיים השנה את חוזהו בעיר המלאכים אבל למרות כל הצרות, הוא מעדיף להישאר במועדון איתו זכה בשתי אליפויות. "אני אשמח להישאר במקום שנתן לי כל כך הרבה", גילה השחקן בן ה-33. "עברנו כל כך הרבה דברים, מכל מיני סוגים, והשאיפה הכי גדולה שלי היא להמשיך כאן".

למרות רצונו, שחקן הפנים הוותיק כבר מתכונן לכך שהלייקרס לא יחדשו את חוזהו ואמר: "זאת הולכת להיות הפעם הראשונה בקריירה שבה אהיה שחקן חופשי. לכן, אני הולך לבדוק מה המצב בשוק ומה האופציה הטובה ביותר עבורי כי נשארו לי מעט שנים לשחק, אז אני חייב להיות מודע לכך".

גאסול, כידוע, ספג לא מעט ביקורת בשל הירידה ביכולתו, אבל הוא עדיין מאמין בעצמו. "נתתי ללייקרס את הלב שלי", אמר הספרדי בפיוטיות, אבל נשמע מודע למצב: "אני לא יכול לפתח ציפיות לגבי משהו שאין לי שליטה עליו. אני אמשיך לעשות את הטוב ביותר ואולי זה יגדיל את הסיכויים שלי להמשיך פה".

בשלושת המשחקים הראשונים של העונה רשם גאסול ממוצעים של 15.7 נקודות ו-10.3 ריבאונדים ב-25 דקות למשחק אך הלייקרס ניצחו משחק אחד בלבד מתוך השלושה וינסו להשיג ניצחון שני העונה כשיארחו הלילה את אטלנטה הוקס.