אלן: פירס וגארנט לא דיברו איתי מאז המעבר

הקלע של מיאמי פגוע מהחרם המתמשך של צמד חבריו לשעבר, שערקו גם הם מהסלטיקס

שי לוי
שי לוי  10.11.13 - 20:22
אלן, גארנט ופירס בימים המאושרים בבוסטון (gettyimages)
אלן, גארנט ופירס בימים המאושרים בבוסטון (gettyimages)
תחילת כתבה

הסכסוך המתוקשר בין פול פירס וקווין גארנט לריי אלן מסרב לרדת מהכותרות. לפי ראיון שהעניק אלן, מסתבר שגם לאחר שעזבו את בוסטון ועברו לברוקלין, פירס וגארנט עדיין כועסים על המעבר של הצלף הוותיק למיאמי בקיץ 2012 וממשיכים עם החרם הילדותי.

"הם לא דיברו איתי", אמר אלן הפגוע לבוסטון הראלד לפני ההפסד הדרמטי אמש של האלופה לבוסטון והסביר את התחושה הלא נעימה שמלווה אותו בשל כך. "מאכזב אותי שהם כל כך כועסים עליי בגלל איך שהכל קרה אבל לא משנה מה, את האליפות שלקחנו ב-2008 אף אחד כבר לא יוכל לקחת והשמות שלנו תמיד יהיו אחד ליד השני בכל מה שקשור לאותה עונה".

הגארד בן ה-38 הודה בכך שהוא פגוע מההתנהגות של גארנט ופירס, מכיוון שהוא סבור שאין הבדל בין העזיבה שלו למיאמי בקיץ 2012 למעבר של השניים לברוקלין בקיץ החולף. בתוך תוכו, אלן מאמין שהשניים שלטו בגורל שלהם ועזבו מרצון את בוסטון.

"יש לי תחושה שהם התמודדו הקיץ עם אותה סוגיה שאני נאלצתי להתמודד בקיץ הקודם", גילה אלן, והסביר: "אני הייתי באותה סיטואציה מסובכת ואני שמח שגם הם נאלצו להתמודד בדיוק עם אותה ההתלבטות. אפילו במקרה של דוק (ריברס), הוא היה צריך לקבל החלטה שתהיה הכי טובה עבורו באופן אישי. אי אפשר לדעת לאיפה תעבור כשקבוצה מחליטה לעשות עליך טרייד. קווין היה צריך לקבל את ההחלטה וזאת בדיוק אותה התלבטות קשה שעברה עליי בשנה שעברה".

בינתיים, אלן ומיאמי מנסים להתאושש מההפסד הכואב והמשפיל לסלטיקס. הגיבור הטרגי של המשחק, דוויין ווייד, שהחטיא שתי זריקות עונשין בשניית הסיום ואיפשר למעשה לג'ף גרין לנצח עבור בוסטון את המשחק עם השלשה הענקית מאסיסט נהדר של ג'ראלד וואלאס, הודה לאחר המשחק שניסה להחטיא בכוונה כשאמר: "ניסיתי לפגוע בצד התחתון של הטבעת אבל זה לא הלך כמו שתכננתי". ההיט פתחו את העונה בצורה מגומגמת וינסו לחזור למסלול הניצחונות בעוד שלושה ימים כשישחקו מול מילווקי באקס.