בית חולים שדה: נאש נפצע וצפוי להיעדר

רכז הלייקרס נפגע מול הוולבס ויצטרף לבראינט ברשימת הפצועים: "זה קשה ומתסכל, אני מאוד נסער כרגע". גם דלפינו גמר את העונה

שי לוי
שי לוי  11.11.13 - 18:17
תחילת כתבה

הצרות באות בצרורות למייק ד'אנטוני. לא רק שהלייקרס שלו הובסו הלילה (בין ראשון לשני) בבית על ידיד מינסוטה, הם גם איבדו את הרכז המוביל שלהם - סטיב נאש - שנפצע במהלך המשחק ואמור להיעדר בתקופה הקרובה.

הרכז הקנדי בן ה-39 נטש את הפרקט ברבע השני לאחר שחש בכאבים בגבו ולא חזר למשחק עד לסיום. רק לאחר בדיקה אצל רופא מומחה יוחלט כמה זמן ייאלץ נאש לנוח עד שיוכל לחזור למגרשים.

"זה קשה", אמר נאש לאחר המשחק. "אני לא יודע אם כדאי לי לדבר על זה כי זה נושא מאוד רגיש ואני מאוד נסער כרגע. קשה לי, כי אני מאוד רוצה לשחק ולשחק כמו שאני רגיל. זה מתסכל להיות כל כך מוגבל וגם קצת מרתיע שאני לא יודע מתי ואם אוכל לחזור לעצמי".

נאש מצטרף לקובי בראיינט במסדר הפצועים של הלייקרס, כאשר מועד חזרתו של הבלק ממבה למגרשים עדיין לא ידוע. הג'נרל מנג'ר, מיץ' קופצ'אק, אמר בראיון ל"לוס אנג'לס טיימס" שלפי דעתו, קובי לא יראה את הפרקט בטווח הזמן הקרוב. "אני לא רואה אותו חוזר לשחק בתוך שבוע או שבועיים", אמר אחד האנשים החזקים בפרנצ'ייז מ-LA. "בשביל זה צריך לחזור להתאמן, ובינתיים זה עוד לא קרה"

קבוצה נוספת במערב שתצטרך להסתדר במשחקים הקרובים ללא שניים משחקניה המרכזיים היא דנבר. הסנטר, ג'וואל מגי, הצטרף לדנילו גלינארי ברשימת הפצועים לאחר שהתגלה כי הוא סובל משבר מאמץ ברגלו השמאלית.

הנאגטס, כידוע, עדיין מחכים לשובו של הפורוורד האיטלקי, שבשלהי העונה שעברה קרע את הרצועה הצולבת בברך ועבר בעקבות כך ניתוח. גלינארי כבר נמצא בשלבי החלמה מתקדמים ואמור לחזור לסגל לקראת סוף החודש הנוכחי או בתחילת חודש דצמבר.

בעוד שגלינארי מתכונן לחזרתו למגרשים, קרלוס דלפינו ייאלץ לשבת בצד במשך כל העונה. הקלע הארגנטיני של מילווקי יעבור ניתוח נוסף ברגלו השבורה מאחר שהניתוח שעבר במהלך הקיץ לא עזר לשבר להתאחות כמו שצריך. "אני מתוסכל, כי עשיתי את כל מה שהרופאים אמרו", סיפק אקס בולוניה. "למרות זאת, הגוף שלי לא הגיב כמו שצריך. אני אופטימי ומנסה לשמור על רוגע. התהליך הלך רע משציפיתי אבל אני בטוח שעוד אחזור לשחק כדורסל בעתיד".