ד'אנטוני חזר בו: "הייתי אידיוט, יצאתי מדעתי"

מאמן הלייקרס התנצל על דבריו ("האוהדים יכולים לעודד קבוצה אחרת")

מערכת אתר ערוץ הספורט  25.12.13 - 10:22
תחילת כתבה

לוס אנג'לס לייקרס היא לא הבדיחה של הליגה הטובה בעולם, אבל היא כבר רחוקה מלהיות קבוצה בעלת כוח הרתעה. בעיר המלאכים מתקשים לקבל את עובדה זו, מה שהוביל את מייק ד'אנטוני לאבד את קור הרוח אחרי התבוסה בפיניקס ("אם האוהדים מיואשים, שיעברו לעודד קבוצה אחרת").

אתמול, אחרי האימון של הלייקרס, ד'אנטוני חזר בו: "הייתי אידיוט, יצאתי מדעתי בגלל שהייתי עצבני. לא שיחקנו טוב מול פיניקס ואמרתי דברים שלא הייתי צריך לומר. זה היה טיפשי מצידי. זו היתה טעות".

"אנחנו במצב קשה כרגע ואנחנו צריכים את כולם איתנו כדי להצליח לצאת מזה. זו היתה משמעות הדברים שלי. פשוט אמרתי את הדברים בצורה לא נכונה כי הייתי נסער, אז אני מתנצל. אנחנו צריכים את כולם מאחוריי החבר'ה האלה", סיכם המאמן את הנושא.

כאמור, עונה לא פשוטה עוברת על הלייקרס (15:13), והיא לא הולכת להיעשות קלה יותר בקרוב, שכן כבר הלילה היא תארח את מיאמי היט ולברון ג'יימס. "לברון משחק ברמה מאוד, מאוד גבוהה. הוא משתפר עם כל שנה שעוברת, וזה מפחיד", פירגן מאמן LA.

ויש גם קצת חדשות טובות לקבוצה מלוס אנג'לס: הרכז ג'ורדן פארמר החלים מהפציעה ויעמוד לרשותו של ד'אנטוני מול האלופה. פארמר החמיץ את 10 המשחקים האחרונים של הלייקרס בשל פציעה בשריר הירך האחורי.