ג'ורג', לאב וקארי יהיו בחמישיות באול-סטאר

השלושה וגם ארווינג יפתחו לראשונה בערב החגיגי בניו אורלינס. קובי נבחר במערב, אך כבר הודיע שלא ישחק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.01.14 - 07:10
ארווינג וג'ורג'. מגיע להם (gettyimages)
ארווינג וג'ורג'. מגיע להם (gettyimages)
תחילת כתבה

תגידו יפה מזל טוב לקווין לאב, סטפן קארי, פול ג'ורג' וקיירי ארווינג. מדוע? הרביעייה הזו גילתה הלילה (בין חמישי לשישי) שהיא תפתח לראשונה בקריירה בחמישיות במשחק האול-סטאר הקרוב, שייערך בניו אורלינס ב-16 בפברואר. ב-NBA חשפו את בחירות האוהדים הסופיות, שמלמדים על מגמת הצערה - כל הארבעה בני 25 ומטה.

מי שקיבל את כמות הקולות הגבוהה ביותר היה כמובן לברון ג'יימס, בו בחרו לא פחות מ-1.41 מיליון אנשים. אליו מצטרפים במזרח ג'ורג', ארווינג, כרמלו אנתוני וחברו במיאמי, דוויין ווייד. חדי העין יבחינו שבחמישייה הזו אין אף סנטר או פאוור פורוורד, ולכך אפשר לשייך את העובדה כי החל מהשנה האוהדים נתבקשו לבחור שחקנים לפי "קו אחורי" ו"קו קדמי", ולא לפי עמדות.

במערב אפשר למצוא את קווין דוראנט, שזכה ל-1.39 מיליון קולות, קצת פחות מלברון. הוא נבחר יחד עם לאב, קארי, בלייק גריפין וקובי בראיינט, אך הבלאק מאמבה כבר הספיק להצהיר שהפציעה תמנע ממנו להשתתף במשחק החגיגי. אגב, בשנה שעברה קארי לא זומן בכלל לאול-סטאר באחת ההחלטות המפוקפקות, אבל השנה הוא הפך לשחקן הראשון של גולדן סטייט שפותח בחמישייה מאז לאטרל ספריוול ב-1995.

השחקן שקיבל את כמות הקולות השלישית בגודלה, ולא במפתיע, הוא פול ג'ורג', שהרים את מעמדו לדרגת סופרסטאר ורבים מחשיבים לשחקן הטוב בליגה אחרי לברון ודוראנט. אנקדוטה נוספת היא שילובו של לאב, שעקף ממש ברגע האחרון את דווייט הווארד בחמישיית המערב.

שאר המקומות בסגלים יוכרזו ביום חמישי הבא. במקרה הזה, לא האוהדים בוחרים את הספסלים, כי אם המאמנים בליגה. הם יצביעו עבור שני גארדים, שלושה שחקני קו קדמי ועוד שני שחקנים נוספים בלי קשר לעמדה שלהם על המגרש, ובסה"כ 7 שחקנים נוספים בכל צד.