"100 אחוזים שקווין לאב יעבור לליייקרס ב-2015"

בארה"ב מדווחים כי הדיל שישלח את כוכב מינסוטה ללוס אנג'לס כבר הוסכם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.01.14 - 10:14
קווין לאב, מתכונן לדרבי? (gettyimages)
קווין לאב, מתכונן לדרבי? (gettyimages)
תחילת כתבה

אסור לדבר על זה באופן רשמי ואיש לא מעז להפר את הכללים בצורה גלויה, אבל נראה שעסקת ענק חדשה מאיימת לשנות את ה-NBA. כמו בפעמים רבות בעבר, לוס אנג'לס לייקרס היא הקבוצה שתרעיד את הליגה.

על פי דיווחים בארצות הברית, כבר סוכם מעברו העתידי של קווין לאב ללייקרס. ג'נרל מנג'ר של קבוצת NBA, שלא רצה להזדהות בשמו, אמר באופן נחרץ ל-ESPN כי מדובר ב"100 אחוזים שלאב עובר ללייקרס", וטילטל את אוהדי הספורט בעיר המלאכים.

אז אמנם מדובר בזמן ניכר ואי אפשר להיות בטוחים ב-100 אחוזים עד שהמעבר יתרחש באמת, אבל בלייקרס כבר החלו לחכות לרגע בו לאב יהיה שחקן חופשי בעוד כשנתיים, או שיחליט לכפות על מינסוטה לשחררו במסגרת טרייד שיגרום לו לעשות את הדרך שעשו הלייקרס עצמם לפני שנים רבות - ממיניאפוליס ללוס אנג'לס.

בינתיים, סטיב נאש, סטיב בלייק וג'ורדן פארמר חזרו להתאמן וממצב בו רק קנדל מארשל משמש כרכז טבעי, בקרוב יעמדו לרשות מייק ד'אנטוני ארבעה כאלה. בהיעדרו של קובי בראיינט לא תהיה ללייקרס נציגות במשחק האולסטאר המתקרב, מה עוד שגם פאו גאסול סובל מפציעה במפשעה ועלול להיעדר מספר ימים.

אחרי שמג'יק ג'ונסון הכריז שהקבוצה הנוכחית "בלתי ניתנת לצפיה", מסתבר שגם הצופים מרגישים כך. לעומת השלב הזה בעונה שעברה, הרייטינג של משחקי הלייקרס ירד ב-37.5 אחוזים ועומדים על ממוצע של 2.72% בלבד. הנחמה היחידה של הזהובים-סגולים: גם נתוני הצפיה של הקליפרס ירדו...