בלאגן בלייקרס: גאסול וד'אנטוני בריב מתוקשר

העונה הנוראית של מועדון הפאר נמשכת. הספרדי ביקר את חבריו ואת צורת המשחק של הקבוצה דרך כלי התקשורת. המאמן הגיב: "אסור לעשות זאת". וגם: דני גריינג'ר בדרך לקליפרס

שי לוי
שי לוי  27.02.14 - 14:41
תחילת כתבה

לוס אנג'לס לייקרס עוברת את אחת העונות הכי גרועות בתולדותיה וכמו תמיד, הכישלון המקצועי גורם לכל שאר הבעיות האחרות לצוץ מעל פני השטח. זה בדיוק מה שקורה כיום במועדון הפאר מעיר המלאכים.

היחסים הרעועים בין פאו גאסול למאמן, מייק ד'אנטוני, היא אחת מאותן בעיות ונראה שלאחרונה המשבר בין הספרדי הוותיק לד'אנטוני הגיע לשיא. אתמול יצא גאסול בביקורת כנגד חבריו לקבוצה כשאמר שחסרה להם משמעת בסיסית וזאת אחת הסיבות לכך שהקבוצה לא מצליחה לנצח.

"יש פשוט יותר מדי פעולות אישיות ומעט מדי קבוצתיות במשחק שלנו כרגע. זה ממש לא טוב לקצב ולשטף של המשחק שלנו", אמר הספרדי לאחר התבוסה של הלייקרס באינדיאנה. "אסור לנו להיות אנוכיים ואם אנחנו רואים שחקן פנוי, חייבים למסור לו את הכדור כי אחרת זה פשוט פוגע בנו".

ד'אנטוני לא אהב, בלשון המעטה, את הביקורת שהטיח גאסול בחבריו דרך התקשורת ולפני ההפסד הלילה לממפיס דאג להבהיר לו את זה כשאמר: "אם יש דבר שאני לא מעריך זה ביקורת דרך התקשורת. חייבים לשמור את זה בתוך הבית שלנו. זה קל מאוד לבוא ולפרוק תסכול, אבל ללכת לתקשורת ולהעביר את המסר דרכה, זה דבר מאוד מטריד. אני פשוט חושב שזאת לא הדרך ואנשים צריכים להבין שכולנו פה מנסים לפתור את אותן בעיות, אז בוא נחשוב ביחד איך עושים את זה ונעשה את הטוב ביותר".

על פניו נראה שד'אנטוני צודק אך גאסול מסרב להודות בטעותו ולאחר ההפסד לגריזליס ניסה להסביר את עצמו שוב. "נכון שהיה תסכול בדבריי, אבל אני לא חושב שאמרתי משהו לא בסדר או שהגזמתי", אמר. "בסה"כ אמרתי משהו שהוא די ברור לי. אני לא חושב שאמרתי משהו משוגע מדי. בשבילי זה לא נחשב משהו גדול. זה היה מתוך תסכול אחרי הפסד קשה ומשחק רע שלנו".

 

גאסול דווקא היה שוב מהשחקנים הבולטים בשורות קבוצתו הלילה כשקלע 17 נקודות והוריד 10 כדורים חוזרים במפגש מול ממפיס גריזליס ואחיו הצעיר, מארק, אך זה לא מנע הפסד נוסף של הלייקרס, שירדו בעקבותיו למקום האחרון במערב עם מאזן מחפיר של 19 ניצחונות לעומת 39 הפסדים.

בחדשות נוספות מלוס אנג'לס, מסתמן שדני גריינג'ר יחתום בקרוב בשורות הקליפרס הלוהטים. הסמול פורוורד אמור לקבל את השחרור מפילדלפיה ביממה הקרובה ולפי דיווחים מעדיף את הקבוצה של דוק ריברס על פני סגנית האלופה מסן אנטוניו, אשר הביעה בו עניין גם כן.