סטודמאייר: "סמית' צריך להסתכל על עצמו במראה"

עוד צרות לניקס. הגארד טען שהם משחקים בלי לב ואמארה לא נשאר חייב

שי לוי
שי לוי  03.03.14 - 23:24
באן מלאה. סטודמאייר (gettyimages)
באן מלאה. סטודמאייר (gettyimages)
תחילת כתבה

העונה הזוועתית שעוברת על הניקס ממשיכה ליצור סדקים בתוך המועדון ובקבוצה של מייק וודסון כבר צריכים את עזרתם של כבאי ניו יורק כדי לכבות את השריפות בחדר ההלבשה, כאשר הפעם זהו ריב מתוקשר בין אמארה סטודמאייר לג'יי אר סמית'.

הפורוורד הוותיק לא אהב את הביקורת שהטיח סמית' בשאר השחקנים דרך התקשורת לאחר התבוסה הביתית לגולדן סטייט בשבוע שעבר כשאמר ל-ESPN שהסיבה לכישלון של הקבוצה העונה לא נעוצה במנטאליות של השחקנים אלא בלב שלהם ובכך שהם לא נותנים הלב.

לאחר התבוסה בשיקגו אמש (109:90), סטודמאייר החליט להשיב לגארד הסורר אך משום מה בחר לעשות זאת גם כן דרך כלי התקשורת כשתקף אותו בראיון לניו יורק פוסט. "אתה צריך להסתכל על עצמך במראה לפני שאתה מצהיר כזה דבר", אמר סטודמאייר. "אתה קודם כל חייב לדאוג לכך שאתה תשחק הכי חזק שאתה יכול. קודם כל תדאג לעצמך ואח"כ כולם כבר ילכו אחריך ויעשו כמוך. עד שלא תעשה את זה, אין לך מה לבקר אחרים. קודם תעשה את זה".

בדומה לניקס, גם הלייקרס עוברים עונה נוראית ולפי דבריו של המאמן, מייק ד'אנטוני, הם כנראה יסיימו אותה ללא סטיב נאש. המאמן אמר בראיון כי הוא בספק שהרכז בן ה-40 יוכל לחזור למגרשים עוד העונה וזאת בשל מצבו הבריאותי ומכיוון שהוא מעוניין לתת הזדמנות לג'ורדן פארמר וקנדל מארשל, שעד עכשיו עושים עבודה טובה למדי.