צפו: סטפן קארי מפסיד שוב בתחרות שלשות

קלע השלשות הטוב ב-NBA הפסיד בעוד תחרות קליעות אישית והפעם זה הפסד מפתיע במיוחד. וול והארדן נבחרו לשחקני השבוע. טייסון צ'נדלר עשוי לעזוב את הניקס בקיץ.

שי לוי
שי לוי  04.03.14 - 19:00
תחילת כתבהסטפן קארי הוא אחד הקלעים הכי טובים בעולם, אם לא הטוב מכולם, כאשר רק העונה הגארד הנהדר של גולדן סטייט קלע עד כה 193 שלשות - הרבה יותר מכל שחקן אחר ב-NBA, אבל בכל מה שקשור לתחרויות שלשות, כנראה שפשוט לא הולך לו.

היום התברר שבמהלך אחד האימונים של הווריורס השבוע, קארי הובך קשות ע"י מאמנו, מארק ג'קסון, לאחר שהשניים ערכו תחרות שלשות שהסתיימה בניצחון מפתיע של האחרון, שנחשב אומנם לאחד המוסרים הגדולים ביותר בתולדות המשחק אבל אף פעם לא נודע בשל יכולת הקליעה שלו מבחוץ.

בחדשות נוספות מהליגה הטובה בעולם, ג'ון וול וג'יימס הארדן זכו בתואר שחקני השבוע. וול, הנציג של המזרח, הוביל את את וושינגטון בשבוע החולף לשלושה ניצחונות רצופים כשהוא מעמיד ממוצעים מרשימים של 25 נקודות, 10.7 אסיסטים ו-2 חטיפות למשחק. נציג המערב, הארדן, אומנם הפסיד משחק אחד עם הרוקטס בשבוע
שעבר אך האיש עם הזקן המפואר רשם 27 נקודות, 7.7 אסיסטים ו-2 חטיפות בממוצע למשחק.

בעוד שוושינגטון וביוסטון כבר מתכוננים למאבקי הפלייאוף, בניו יורק כבר חושבים על העונה הבאה. הכישלון של הניקס פוגע בכל חלקה טובה במועדון וכעת הסנטר, טייסון צ'נדלר, מתלבט בנוגע לעתידו במועדון מהתפוח הגדול. לפי דיווח בניו יורק פוסט, הבעלים ג'יימס דולאן סבור שימי השיא של הסנטר הענק כבר מאחוריו ולכן מעוניין להיפטר ממנו ומחוזהו כבר בקיץ הקרוב.

חוזהו של צ'נדלר מסתיים רק בסוף 2015 והניקס עשויים לנצל את הפגרה הקרובה כדי לשלוח אותו לקבוצה אחרת תמורת בחירת דראפט עתידית או שחקנים צעירים יותר. צ'נדלר עצמו בינתיים עוד לא החליט לגבי עתידו וכשנשאל על כך אמר: "זה משהו שאני אצטרך לחשוב עליו אחרי שהעונה תסתיים. כל השחקנים ייצטרכו להחליט בקיץ הזה מה הם רוצים לעשות בעתיד וגם ההנהלה. בשבילי הכי חשוב עכשיו זה לסיים את העונה בצורה הטובה ביותר שאפשר. יש לי הרבה יותר כבוד ממה שנראה עד עכשיו וממה שקורה פה. אנחנו מפסידים בכל משחק מבלי להשקיע את כל מה שצריך בשביל לנצח. בנקודה הזאת של הקריירה שלי ואחרי כל מה שהשגתי, אני מסרב לתת לזה להמשיך".