תחילת הסוף? נאש גמר את העונה ועשוי לפרוש

רכז הלייקרס (40) נפצע שוב, ועורר גל שמועות על כך שלא ישוב לשחק יותר

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.03.14 - 19:06
תחילת כתבהאחרי שקובי בריאנט גמר את העונה והודיע שלא ישוב לשחק עד פתיחת העונה הבאה, היום (חמישי) מתברר שהלייקרס יצטרכו להסתדר גם ללא סטיב נאש. הרכז בן ה-40 נפצע פעם נוספת ובלוס אנג'לס הודיע שגם הוא לא צפוי להחלים בזמן בכדי לשוב ב-13/14, מה שמיד עורר גל ספקולציות על עתידו.

מאז ששבר את רגלו בעונה הקודמת, נאש סבל מעוד מספר פציעות ושותף ב-10 משחקים בלבד בעונה הנוכחית. לאחרונה הוא חזר לכשירות ושיחק עם קבוצתו ב-4 משחקים רצופים, אבל אז נפצע שוב בהפסד ליוטה ולא שב מאז. היום, מאמנו מייק ד'אנטוני הודה: "הוא כבר לא ישחק איתנו העונה".

מפאת גילו המתקדם וההיסטוריה הרפואית הלא פשוטה של הקנדי, סביב הליגה הטובה בעולם החלו לרחוש שמועות כי נאש צפוי להרים ידיים ולהודיע על פרישה ממשחק פעיל בקרוב. למי ששכח, הקריירה המפוארת שלו ב-NBA החלה לפני 18 שנה, כשנבחר בסיבוב הראשון של דרפאט 1996 על ידי פיניקס. כעבור שנתיים נאש עבר לדאלאס, שם שיחק 6 שנים עד ששב לקדנציה שניה אצל הסאנס. בקיץ 2012 הוא עבר ללייקרס במטרה להשיג אליפות ראשונה בקריירה, אך מאז שיחק רק 60 משחקים. מי שהיה ה-MVP של הליגה פעמיים ו-8 פעמים אולסטאר, גם זכה בתואר מלך האסיסטים של הליגה במשך 5 שנים.

בתוך כך, העונה המזוויעה של הלייקרס מידרדרת מדחי אל דחי. כאמור, קובי בריאנט גמר את העונה, כעת נאש הצטרף אליו ביציע ולוס אנג'לס מתבוססת במקום הלפני אחרון במערב, כשעל מקום בפלייאוף היא אפילו לא יכולה לפנטז. בארה"ב מדווחים כי מעמדו של מייק ד'אנטוני רעוע ביותר וכי רוב הסיכויים שהוא לא ימשיך בקבוצה.