"הווארד והארדן יצטרפו לכספי במחנה בישראל"

דיווח: חבריו של הפורוורד ביוסטון יגיעו כדי להתאמן. הסנטר: "זו תהיה חוויה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.05.14 - 09:28
3 חברים יצאו לדרך (gettyimages)
3 חברים יצאו לדרך (gettyimages)
תחילת כתבה

עומרי כספי לא דרך על הפרקט במהלך סדרת הסיבוב הראשון של יוסטון רוקטס, בה הפסידה 4:2 לפורטלנד בדרך הכי כואבת שיש. אבל בחדר ההלבשה הפורוורד השתלב נהדר, והוא כבר מצא דרך להיכנס יותר לעניינים בקיץ - בטקסס דווח כי הישראלי הזמין את חבריו לקבוצה להצטרף אליו למחנה אימונים בארץ.

לטענת כספי, כוכבי הקבוצה הביעו עניין לעשות את הטיול לארץ הקודש. מדובר בדווייט הווארד, ג'יימס הארדן, צ'נדלר פארסונס, פטריק בוורלי ופרנסיסקו גארסיה, אותו הוא מכיר עוד מימיו בסקרמנטו.

"זה יהיה פנומנלי", צוטט הישראלי בן ה-26, "המדינה הולכת להשתגע מזה. זו תהיה חוויה נהדרת עבור כולם, גם המאמנים יגיעו כדי לראות אותנו. זה יהיה אדיר. מבחינת כדורסל, הצוות ילמד הרבה על מוסר העבודה שלהם ואיך הם עושים דברים".

כספי נשאל מה הוא אמר לחבריו: "בואו לקבל הרגשה שונה, להיות בישראל קצת. בואו תראו את המדינה שלי, מהיכן הגעתי. זו דרך להתגבש טוב יותר כקבוצה".

"אני מצפה להזדמנות ללכת לשם", הודה הווארד, "אני חושב שזה חשוב שנבנה קשר מחוץ למגרש, ללמוד על הרקע של אנשים ומהיכן הם באו. אני חושב שזו תהיה חוויה נהדרת עבורי, עבור המשפחה שלי, החברים - כל מי שיגיע איתי לשם. אבל גם עבור עומרי, להראות לו שחברות גדולה יותר מכדורסל. הכדורסל לא מחזיק מעמד כ"כ הרבה זמן, אתה רוצה את החברויות הללו שמחזיקות מעמד לנצח".