הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כספי ייפגש השבוע עם סוכנו. יישאר ביוסטון?

הרוקטס יודיעו לפורוורד עד 15 ביולי אם הם מממשים את האופציה

רועי גלדסטון  09.06.14 - 11:44
כספי, יישאר בטקסס? (GETTYIMAGES)
כספי, יישאר בטקסס? (GETTYIMAGES)

סוכן השחקנים הפי וולטרס, ששוהה בישראל וידוע בעיקר כסוכנו של אלכס טיוס, החל לייצג גם את הישראלי הראשון ב-NBA, עומרי כספי. וולטרס, מבכירי סוכנות השחקנים "ריאלטיביטי ספורטס", הוא שותפו של דן פייגן, שמייצג שני שחקנים נוספים של יוסטון רוקטס: דווייט הווארד וצ'נדלר פארסונס, כמו גם שחקני NBA רבים אחרים.

כזכור, כספי חתם בקיץ שעבר על חוזה ביוסטון לשנה, עם אופציה של הקבוצה לשנה נוספת, כאשר עד ה-15 ביולי הרוקטס יודיעו לכספי אם הם מממשים את האופציה עליו. וולטרס, שכאמור נמצא בישראל, ייפגש עם הפורוורד הישראלי, כשעל הפרק תעלה סוגיית עתידו בליגה הטובה בעולם. אגב, כספי סיים התקשרות של מספר שנים עם סוכן השחקנים סטיבן היומן.

בעניין אחר, לוולטרס יש שני מיוצגים נוספים בליגה הישראלית: פרסטון נואלס (12.5 נק') מנס ציונה ולורנס באוורס (12.7 נק', 6.4 ריבאונדים) מהפועל חולון – שסיימו חוזים. וולטרס מחכה לתשובה מנס ציונה אם הם מאריכים את חוזהו של נואלס.

לגבי באוורס, השחקן מחזיק במספר הצעות מקבוצות בליגת העל, כאשר גם הפועל חולון של אלעד חסין מעוניינת להאריך את חוזהו, וכעת יש להמתין ולראות האם חולוניה והשחקן יגיעו לעמק השווה מבחינת תנאי ההסכם, או שהאמריקאי יחפש לעצמו קבוצה חדשה.