"קליבלנד מוכנה להעביר את וויגינס בשביל לאב"

לפי דיווח בארה"ב, בלאט בדרך לטרייד גדול. וגם: הפסד ראשון בליגת הקיץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.07.14 - 07:27
תחילת כתבה

אחרי שלברון ג'יימס הודיע על חזרה לקליבלנד והרעיד את אמריקה כולה - הקבוצה של דייויד בלאט הפכה באופן אוטומטי למועמדת לאליפות. כעת, כך לפחות על פי דיווח בארצות הברית, הקאבס מוכנים לוותר על העתיד היותר רחוק בשביל להשיג עם קינג ג'יימס את כל הקופה כאן ועכשיו.

לפי פרסום של כריס ברוסארד ב-ESPN, קליבלנד מוכנה להעביר בטרייד את אנדרו וויגינס, הבחירה הראשונה בדראפט להזכירכם, בתמורה לקווין לאב, הפאוור פורוורד הנפלא של מינסוטה טימברוולבס. שיחות בין הקבוצות החלו עוד בשבוע שעבר, אך אז הן הגיעו למבוי סתום לאור סירובה של קליבלנד לוותר על הכשרון הצעיר.

עם כל הכבוד לכשרון הגדול של וויגינס, הגעה של לאב תהפוך את הקבוצה של בלאט על הנייר לחזקה הרבה יותר, שכן מדובר בשחקן מצוין ומוכח בליגה הטובה בעולם. עם זאת, המאמן הישראלי מכחיש כל אפשרות כזו כרגע: "לא דיברתי עם אנדרו מכיוון שזה חסר משמעות בשלב זה. זה היופי של המשחק הזה - תמיד יש על מה לדבר".

הדברים של בלאט הגיעו אחרי ההפסד הראשון של קבוצתו בליגת הקיץ - 96:90 ליוסטון רוקטס. וויגינס, אגב, הוביל את הקלעים של הקאבס עם 21 נקודות, אך 15 מתוכן הגיעו מקו העונשין. "במוקדם או במאוחר במהלך הקריירה אתה צריך להתמודד עם שמועות. אם הוא צריך להתמודד עם זה כבר עכשיו, אז שיהיה", סיכם בלאט את ההתייחסות לעניין.