חדשות רעות למקל: ג'אמיר נלסון בדרך לדאלאס

הרכז הוותיק של אורלנדו מג'יק יפגש עם הנהלת המאבס וצפוי לחתום

שי לוי
שי לוי  23.07.14 - 23:45
תחילת כתבה

מסתמן שגם העונה צפויה לגל מקל תחרות קשה מאוד על דקות משחק בדאלאס מאבריקס. מארק שטיין, הכתב המוערך של ESPN, פרסם שקבוצתו של הרכז הישראלי קרובה להחתים את ג'אמיר נלסון, הרכז המנוסה ששיחק עד העונה באורלנדו מג'יק. 

בתחילה היה נראה שמו וויליאמס הוא האופציה המועדפת על המאבריקס, שעדיין לא חורגים מתקרת השכר ויכולים להרשות לעצמם לשלם עוד 2.7 מיליון דולר, אלא שמחר אמורה להיערך פגישה בין נלסון וסוכנו לנציגי המאבס. שטיין טוען ששני הצדדים מקווים שהיא תסתיים בצורה חיובית.

אם נלסון אכן יחתום בדאלאס, לריק קרלייל יהיו ארבעה רכזים בסגל - מקל, נלסון, ריימונד פלטון, שהגיע מהניקס במקום חוזה קלדרון, ודווין האריס, שחתם לאחרונה על חוזה חדש.

נלסון בן ה-32 שיחק במשך כל הקריירה באורלנדו ותמיד היה בורג מרכזי בקבוצה, גם בתקופות הטובות עם דווייט הווארד וגם ברעות לאחר שהסנטר עזב. בעונה האחרונה רשם ממוצעים של 12.1 נקודות ו-7 אסיסטים ב-32 דקות.

בתוך כך, אמש דווח על כך ששיקגו חזרה למירוץ אחר קווין לאב והיום באחד האתרים הפופולאריים ביותר בארה"ב סיפרו שהבולס הציעו למינסוטה את שחקן הפנים, טאג' גיבסון, ושני רוקי'ס, ניקולה מירוטיץ' ודאג מקדרמוט, תמורת האולסטאר של הוולבס.