הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כספי שוחרר רשמית, בדרך חזרה לסקרמנטו?

דיווח: הקינגס, שבחרו את הישראלי בדראפט, רוצים לצרף אותו תוך 24 שעות. כספי: "אני חושב שאני יכול לעזור להם, הסוכן שלי מדבר איתם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.07.14 - 07:27
יחזור לסגול? כספי (gettyimages)
יחזור לסגול? כספי (gettyimages)

תגיות: עומרי כספי

האם עומרי כספי יסגור מעגל ויחזור לסקרמנטו קינגס, הקבוצה שבחרה אותו בדראפט 2009? הישראלי הראשון ב-NBA שוחרר הלילה (בין רביעי לחמישי) באופן רשמי על ידי ניו אורלינס, שקיבלה אותו בטרייד מיוסטון מוקדם יותר החודש, וכעת הוא זמין לכלל קבוצות הליגה - אבל הבחירה של כספי היא לא לגמרי חופשית.

הנוהל ב-NBA בנוגע לשחקנים שמשוחררים מקבוצותיהם, מציין כי ביממה הראשונה שלו כשחקן חופשי, כל קבוצה יכולה לשלוח "דרישת ווייבר" (Waiver) על השחקן. אם יש דרישה שכזו, הרי שהקבוצה ששלחה אותו מקבלת בעלות על השחקן; אם יש מספר דרישות, הקבוצה עם ההצעה הכי טובה היא זו שזוכה בשירותיו.

אם כן, לפי כתב ה-NBA הבכיר מארק סטיין, סקרמנטו מתכוונת להגיש דרישה שכזו כדי להנחית אצלה בחזרה את כספי. הפורוורד הישראלי, שנמצא עם הנבחרת בימים אלה, הביע בעבר עניין בקאמבק לקינגס, במדיהם שיחק שנתיים, אך קבוצות נוספות הוזכרו כמי שחפצות להחתימו.

"הסוכן שלי (דן פייגן) מדבר עם מספר קבוצות", צוטט הישראלי בעיתון 'סקרמנטו בי' הלילה, "והקינגס אחת מהם. האם הם לא יכולים להשתמש בסטרץ'-פורוורד שיכול לקלוע מעבר לקשת ואוהב לרוץ? אני חושב שאני יכול לעזור, וזה יהיה כיף לשחק עם רודי גיי, דמרקוס קאזינס וג'ייסון תומפסון. עדיין יש לי חברים רבים שם, אני אשמח לחזור ולהשלים את הדרך שלי".