"מעברו של לאב לקאבס הוא עניין של זמן בלבד"

בארה"ב בטוחים: בלאט יקבל את הפורוורד הנפלא וייפרד מאנדרו וויגינס ובנט

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.07.14 - 08:11
גם הוא יתאמן אצל בלאט? לאב (gettyimages)
גם הוא יתאמן אצל בלאט? לאב (gettyimages)
תחילת כתבה

מאז שדייויד בלאט מונה למאמן קליבלנד, נדמה שפשוט נופלים עליו מהשמיים רק דברים טובים. זה התחיל עם ההודעה היא - שהכל כבר נאמר עליה - של לברון ג'יימס, המשיך עם הבחירה הראשונה בדראפט וכעת עושה רושם שכוכב נוסף יגיע לקאבלירס. על פי דיווח של רשת ESPN, קווין לאב אמור להיות הבא בתור שמצטרף לסגל הנפלא שנבנה תחת ידיו של המאמן הישראלי.

לפי הפרסומים, המעבר של לאב לקליבלנד הוא כבר בלתי נמנע והשאלה היחידה שנותרה פתוחה היא מתי הוא יפוך לרשמי. הפורוורד של מינסוטה מעוניין מאוד להגיע לאוהיו, לקבוצה בה משחק קינג ג'יימס, בה יש לו סיכוי אמיתי לטבעת. מנגד, לקליבלנד יש גם החבילה האטרקטיבית ביותר להציע לוולבס עבור משאבת הריבאונדים.

מינסוטה צפויה לדרוש, וככל הנראה גם לקבל, את אותה בחירה ראשונה בדראפט, אנדרו וויגינס, וכן את אנתוני בנט ובחירות דראפט עתידיות. עם התמורה הזו, קבוצות אחרות בליגה, כמו שיקגו או גולדן סטייט, לא יכולות להתמודד ולתת הצעה טובה יותר לוולבס.

נכון לעכשיו, הדבר היחידי שמעכב את יציאת העסקה לפועל היא החתימה של וויגינס. כזכור, חתם על חוזה הרוקי שלו לפני כשבוע - ועל פי חוקי הליגה - החודש הראשון הוא לא יכול לעבור בטרייד.