הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כספי: תמיד אהיה 'קינג'. שמח לחזור לסקרמנטו

הפורוורד נרגש מהחזרה לקבוצה שבחרה בו. ויש גם עקיצה לדווייט הווארד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.10.14 - 10:22
כספי, מרגיש בבית (GETTYIMAGES)
כספי, מרגיש בבית (GETTYIMAGES)

האם עומרי כספי יצליח להחיות את קריירת ה-NBA שלו בעונה הקרובה? לשאלה הזו כמובן שאין כרגע תשובה, אבל הפורוורד הישראלי בוודאות נרגש מאוד לקראת האפשרות. 3 שנים אחרי שנשלח בטרייד לקליבלנד, כספי חזר הקיץ לסקרמנטו קינגס - הקבוצה שבחרה בו בדראפט 2009 - והוא כבר לא יכול לחכות לבכורה המחודשת במדים הסגולים-לבנים.

"אני קינג, ותמיד אהיה קינג. אני אוהב את סקרמנטו, ואני שמח לחזור לפה", אמר שחקן נבחרת ישראל בראיון ל'סקרמנטו בי'. "המועדון כיום מאורגן יותר ממה שהיה בעבר. עכשיו אנחנו רק צריכים להתחיל לנצח משחקים, בשביל זה אנחנו פה".

כשדיבר על העונה היחידה ביוסטון רוקטס, כספי שלח עקיצונת לעבר דווייט הווארד: "היתה לנו ביוסטון את אחת החמישיות הטובות בליגה כששיחקנו עם ארבעה קלעים מסביב לדווייט הווארד. ואם מסתכלים על דמרקוס קאזינס, הוא מוסר כל כך טוב, והוא יכול בהחלט למלא את אותו התפקיד בקינגס. ודמרקוס הוא אולי מוסר טוב יותר ושחקן התקפה טוב יותר מהווארד".

כספי וסקרמנטו יפתחו את משחקי טרום העונה ב-5 באוקטובר, מול טורונטו בחוץ, כאשר 13 ימים מאוחר יותר יארח הפורוורד הישראלי את מכבי חיפה. המשחק הראשון במסגרת העונה הסדירה ייערך ב-29 באוקטובר, מול גולדן סטייט בבית.