הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כספי: אני שמח שבסקרמנטו כן מעריכים אותי

הישראלי כיכב עם 22 נקודות בניצחון על ניו אורלינס, שחתכה אותו בקיץ, והסביר את היכולת: "לא מנסה להיות מישהו שאני לא". מאמנו, מייק מאלון, החמיא: "שיחק נהדר". וגם: צפו בקמע של הפליקאנס מפריע לראיון עם כספי

אור זיו
אור זיו  26.11.14 - 11:30

כשעומרי כספי יפרוש מכדורסל בעוד כעשור, הוא יסתכל לאחור ויתפרק על ערבים כמו זה שהיה לו הלילה (בין שלישי לרביעי). הישראלי הראשון ב-NBA כיכב בענק בניצחון של סקרמנטו 89:99 בניו אורלינס, עם 22 נקודות כשחקן חמישייה. על הדרך, הוא שלח מסר ליריבה שלא רצתה אותו אצלה.

כספי הסביר מה עמד מאחורי ההופעה שלו: "אני לא מנסה להיות מישהו שאני לא. שיחקנו טוב בהתקפה, רצנו למתפרצות והכדור זז מצד לצד. לא עצרנו את המשחק. אנחנו יודעים שכשאנחנו מניעים את הכדור מצד לצד, אנחנו מסוגלים להשיג את כל מה שאנחנו רוצים".

הישראלי התייחס להחלטה של ניו אורלינס לוותר עליו בקיץ, לאחר שעבר אליה כחלק מהטרייד על עומר אשיק: "באותו זמן שיחקתי בעיקר בעמדה מספר 4 ביוסטון. הם היו די מלאים בעמדה הזו, והם לא העריכו אותי בעמדה מספר 3. אני שמח שהקינגס העריכו אותי בתור סמול פורוורד".

"זה ניצחון נהדר, אולי הניצחון הכי טוב מאז שהגעתי לסקרמנטו", אמר מאמן הקינגס, מייק מאלון, שנמצא בעונתו השנייה בתפקיד, "אני אומר את זה כי הגענו בלי רודי גיי ודארן קוליסון, אבל באנו לפה וראינו את התרומה של עומרי כספי, ששיחק פנטסטי עם 22 נקודות, וראינו את ריי מקאלום וניק סטאוסקאס עולים מהספסל ועושים מהלכים, ההגנה של ג'ייסון תומפסון על אנתוני דייויס - הרשימה ארוכה. אני פשוט גאה בבחורים".

אגב, במהלך הראיון לאחר המשחק עם הטלוויזיה המקומית, הקמע של ניו אורלינס עשה לכספי "וידאובומב" - נכנס לו לפריים בלי הזמנה מיוחדת. טוב, אם זה מה שמנחם את הפליקאנס אחרי ההפסד...