הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"כספי הוא האנרג'ייזר שלנו. החתמה מצויינת"

הישראלי סחט מחמאות ממאמנו בסקרמנטו מייק מאלון: "רק שימשיך ככה". הישראלי: "לא רוצה להתרגל לשחק 41 דקות"

אור זיו
אור זיו  28.11.14 - 11:33

היכולת המעולה של עומרי כספי בשבועות האחרונים לא נעלמה מעיניהם של אנשי סקרמנטו, גם במסגרת הקבוצה וגם בתקשורת. העיתון "סקרמנטו בי" העלה כתבה בשבחו של הפורוורד הישראלי, שמתואר כשחקן הספסל לו הקינגס היו זקוקים נואשות בשנים האחרונות.

בכתבה מציינים שכספי הוא אחד השחקנים האהובים על הצוות המקצועי בסקרמנטו בגלל ההשקעה וסגנון המשחק חסר המנוחה שלו. בשני המשחקים האחרונים של הקבוצה, בניו אורלינס וביוסטון, הישראלי קלע 22 ו-14 נקודות בהתאמה, כשהוא עולה בחמישייה במקום רודי גיי הפצוע ונכנס לנעלי הכוכב בהצלחה יתרה.

מייק מאלון, מאמן סקרמנטו, התייחס לתרומה של כספי: "הוא כמו שפן אנרג'ייזר. אתה לפעמים לא יודע לאן הוא זז, אבל הוא תמיד זז. הוא שם הרבה לחץ על ההגנה. הוא משחק חזק מאוד, בהרבה תחרותיות ועם הרבה תשוקה. אני חושב שהסגנון המידבק שלו עוזר לנו כשאנחנו חסרים שחקן או שניים. ההחתמה של עומרי הייתה מצויינת מבחינתנו, ואנחנו צריכים שהוא ימשיך לשחק ברמה גבוהה".

"אני הולך להיות אותו דבר ולשחק אותו דבר", הצהיר כספי עצמו, "אני לא רוצה להתרגל לשחק 41 דקות כי אני לא יודע מתי רודי יחזור ואני אשוב לתפקיד הקודם שלי. אני פשוט הולך לעשות את מה שאני יודע כמחליף ואתרום את המיטב שלי כדי לעזור לקבוצה לנצח".

במסגרת הכתבה רואיין גם קווין מקהייל, שאימן את הפורוורד ביוסטון: "הוא שיחק כל כך הרבה משחקים טובים עבורנו בשנה שעברה, אני חושב שהוא ממש נתן לנו הרבה דלק במשחקים רבים. יש לו אנרגיות גבוהות. הוא בחור נהדר, חבר לקבוצה נהדר, פשוט בחור נפלא להיות בחברתו".