הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כספי באולסטאר? השנה אפשר להצביע גם עבורו

שיטת בחירת הכוכבים תשונה. המדים למשחק נחשפו, צפו פה בתמונות

אור זיו
אור זיו  02.12.14 - 15:01
כספי. אם תרצו אין זו אגדה (getty)
כספי. אם תרצו אין זו אגדה (getty)

אזהרה: הידיעה הבאה הולכת להיות היפותטית ביותר. שיטת ההצבעה לשחקנים שישתתפו באולסטאר ה-NBA תשתנה השנה, ותאפשר לאוהדים מרחבי העולם להצביע לכל שחקן אשר הם יחפצו בו. המשמעות? באופן תיאורטי, ניתן גם להצביע עבור עומרי כספי ולהכניס אותו למשחק הכוכבים היוקרתי, שייערך ב-15 בפברואר בניו יורק. אם גל מקל יחתום בקבוצה בזמן הקרוב, יתכן שגם שמו יופיע בהצבעה.

ההצבעה עדיין לא נפתחה, אבל זה יקרה בשבועות הקרובים. עד כה, היה ניתן להצביע רק מתוך רשימה מסוימת של שחקנים שיש להם את הסיכוי המירבי להיבחר. עם זאת, כעת ההצבעה נפתחת וכוללת כל שחקן שנמצא בסגל של קבוצה ב-NBA. לצערו של כספי, בניגוד ליאו מינג שנכנס באופן אוטומטי לאולסטאר בגיבוי מיליארד סינים, לישראלי הראשון בליגה הטובה בעולם יש רק כמה מיליוני ישראלים להישען עליהם כדי ליצור קמפיין.

בתוך כך, הליגה חשפה היום (שלישי) את המדים איתם ישחקו הכוכבים באולסטאר, ובניגוד לשנים עברו, הפעם המעצבים הלכו על קו נוסטלגי. קבוצת המזרח תשחק במדים לבנים ואילו שחקני המערב ילבשו שחור, כאשר העיצוב מזכיר את המדים של שנות ה-80 וה-90. את צד הגופיה והמכנסיים יעטרו חמישה כוכבים שמסמנים את 5 הרובעים של העיר ניו יורק: ברונקס, מנהטן, קווינס, סטייטן איילנד וברוקלין.

הנה התמונות של המדים החדשים: