35 נק' ללברון, צפו בקליבלנד רושמת ניצחון שמיני ברציפות

דייויד בלאט לא עוצר: הקבאלירס מחקו פיגור 10 נק' ברבע הרביעי, וחגגו 101:105 ביתי על טורונטו. קינג ג'יימס היה גדול במאני טיים, ווייטרס שוב התעלה מהספסל עם 18. קליבלנד כבר במאזן 7:13

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.12.14 - 06:25
תחילת כתבה

הזינוק של קליבלנד ממשיך, ודייויד בלאט יכול להיות מרוצה מאוד. יממה אחרי הניצחון המתוקשר בברוקלין, הקבאלירס חזרו הלילה (בין שלישי לרביעי) הביתה והגדילו את רצף הניצחונות לשמונה במספר, כשמחקו פיגור של 10 נקודות ברבע האחרון וניצחו 101:105 את מוליכת המזרח, טורונטו רפטורס.

למעשה, הפעם האחרונה שהקבאלירס הפסידו, הייתה ב-22 בנובמבר נגד אותה טורונטו - אז, לאחר המשחק, לברון ג'יימס טען הקבוצה "שבירה מדי". הלילה הוא וחבריו הוכיחו את ההיפך הגמור, ויצאו מבור במאני טיים כדי לגבור על הרפטורס בפעם השנייה מאז אותו הפסד. וקינג ג'יימס עצמו היה המרכיב המרכזי בקאמבק הזה.

לברון קלע 35 נקודות, מתוכן 10 הגיעו ברבע הרביעי. חשוב מכך, הוא צלף את השלשה המכריעה כשעל השעון נותרו 48 שניות בלבד, ובכך השווה את שיא השלשות של קליבלנד בכל הזמנים ששייך למארק פרייס עם הקליעה ה-802 שלו במדי הקבוצה.

במשחק השני ברציפות, דיון ווייטרס היה האקס פקטור של הקאבס מהספסל. הגארד שמעמדו הלך ופחת בשבועות האחרונים, צירף 18 נקודות הלילה ל-26 שקלע בברוקלין בשני. קווין לאב כהרגלו היה חשוב עם 17 נק', אך הוא פיספס דאבל-דאבל כשקטף "רק" 9 ריבאונדים. קיירי ארווינג שוב היה שקט מבחינת צבירת נקודות, אך לצד 13 הנק' שקלע הוא חילק 10 אסיסטים.

הניצחון הזה קירב את קליבלנד מרחק שני משחקים בלבד מהרפטורס שכאמור מוליכים את המזרח. החבורה מקנדה ממשיכה לשחק בלי דמאר דרוזאן הפצוע, כאשר יונאס ולאנצ'יונאס וטרנס רוס הוליכו את קלעיה עם 18 נק' כ"א. עם זאת, קייל לאורי תרם 16 נק' ונעצר על 2 בלבד ברבע האחרון, כשמת'יו דלאבדובה עושה עליו עבודה הגנתית גדולה.

המשחק הבא של קליבלנד יהיה נוצץ במיוחד - החבורה של דייויד בלאט תגיע בלילה שבין חמישי לשישי לאוקלהומה סיטי למץ'-אפ בין לברון לקווין דוראנט. למחרת, המאמן הישראלי יפגוש את ניו אורלינס של גל מקל.