הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כספי שוב יובש. אוהדי סקרמנטו שואלים: לאן נעלם עומרי?

בפעם השניה ברציפות, הישראלי ישב 48 דקות על הספסל, והפעם ראה את הקינגס מפסידים ב-LA. הטוויטר התמלא בתגובות זועמות של אוהדים שלא מבינים איך מי שכונה "האנרג'ייזר" רק בשבוע שעבר, פתאום לא רואה פרקט

אור זיו
אור זיו  10.12.14 - 12:39
כספי. אוהדי הקינגס מייחלים לחזרתו לרוטציה (getty)
כספי. אוהדי הקינגס מייחלים לחזרתו לרוטציה (getty)

דבר מוזר קורה עם עומרי כספי בשני המשחקים האחרונים. דווקא אחרי תקופה טובה, כולל משחק של 22 נקודות בניו אורלינס לפני שבועיים, מאמן סקרמנטו מייק מאלון החליט להוציא את הישראלי מהרוטציה. בניצחון 92:101 על יוטה ובהפסד הלילה (בין שלישי לרביעי) 98:95 ללייקרס, הפורוורד - שרק בשבוע שעבר כונה על ידי מאלון "האנרג'ייזר שלנו" - לא שותף ולא לדקה אחת.

בהתחשב בעובדה שלא דווח על מחלה או פציעה כלשהי של כספי, הצעד בא בהפתעה גמורה. בתחילת העונה הוא הרוויח את המקום ברוטציה כמחליפו של רודי גיי, על פני דריק וויליאמס, אך האחרון הוא זה שמקבל את הצ'אנס בשני המשחקים הללו. אחת הספקולציות היא שבסקרמנטו מנסים להציג לראווה את וויליאמס, בניסיון למשוך אליו עניין בטרייד.

תהא הסיבה אשר תהא, אוהדי סקרמנטו לא מרוצים מהמהלך והם ניגשו לטוויטר כדי להביע את כעסם. אחד מהם אף הגדיל ועשה כשהציב את תמונתו של כספי על קרטון חלב - בארה"ב נהוג לעשות זאת כדי לבקש עזרה בחיפוש אחר נעדרים.

אספנו את הציוצים הנבחרים של אוהדי הקינגס ממהלך הלילה: