לאנס סטיבנסון לברוקלין בתמורה לג'ו ג'ונסון?

דיווח בארה"ב: שארלוט החלה בשיחות עם הנטס לגבי טרייד בין הגארדים

אור זיו
אור זיו  26.01.15 - 13:10
תחילת כתבה

לאנס סטיבנסון לא הצליח להשתלב בשארלוט מאז שחתם כשחקן חופשי בקיץ. המשכורת של ג'ו ג'ונסון מכבידה על ברוקלין המאכזבת. לפי דיווח ב"יאהו", הם עשויים להחליף מקומות בקרוב.

לטענת הכתב אדריאן ווז'נרובסקי, ההורנטס והנטס חידשו את השיחות בנוגע לטרייד על סטיבנסון, אך בניגוד למו"מ הקודם שכלל מעבר של ברוק לופז לאוקלהומה סיטי, הפעם זהו ג'ונסון שנמצא במרכז העניינים. על פי העסקה המוצעת, ג'ונסון יעבור לקבוצה של מייקל ג'ורדן וברוקלין תקבל את סטיבנסון, ג'רלד הנדרסון ומרווין וויליאמס.

ג'ונסון בן ה-33, שקולע העונה 15.5 נקודות למשחק, מחזיק בחוזה בשווי 23.1 מיליון דולר העונה ו-24.9 מיליון דולר בעונה הבאה. כזכור, בברוקלין החליטו לצמצם בהוצאות ולהיפטר מג'ונסון, לופז או דרון וויליאמס, אבל על הרכז לא הגיעו הצעות מעניינות וכאמור הטרייד שכלל את לופז לא יצא לפועל.

סטיבנסון התפרסם עוד הרבה לפני קריירת ה-NBA שלו בזכות הביצועים במגרשי החצר של ברוקלין בצעירותו, שם קיבל את הכינוי Born Ready (נולד מוכן) - כך שמעבר לנטס יהיה בבחינת חזרה הביתה עבורו.

אגב, שתי הקבוצות נמצאות בעיצומו של מאבק על הכרטיס האחרון לפלייאוף מהמזרח. שארלוט נמצאת במקום השמיני עם מאזן של 26:19, ומקדימה במעט את הנטס שעומדים על 26:18.